reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Hehe cisza tu teraz, wy dzieciaczkami zajete.
Martita ja mam wizyte w piątek to się gin zdziwi heh bo mieliśmy się już nie widzieć raczej wg niego
Dziewczyny mi jest cały czas niedobrze w sumie to już od tygodnia ale myślałam że to mały uciska i zgaga itd ale teraz myślę że to od hormonów bo idento się czułam te pierwsze miesiące ciazy teraz mam powtórkę wstaje i płakać mi się chce bo zaraz się zaczynają mdlosci :/ Ogólnie to psychicznie czuje ze w tym tygodniu urodze czyli jakby nie było zgodnie z terminem :)
 
Nie martita ja zawsze czytam od tylu a akurat weszkam na forum :D u nas dobrze 1 kwietnia bedzie u nas polozna to zobaczymy ile malutki wazy dokladnie ale jak maz sie na zwyklej wadze wazyl sam a pozniej z malym to wyszlo ze wazy maly 3300 to by sie nnawet moglo zgadzac :)

Schauma super ze igorek grzeczny i ze sobie radzicie :)

Milka kochana trzymam kciuki za twoj wielki dzien napewno jestes bardzo podekscytowana ;))))) juz nie moge sie doczekac zdjec malego theo ;D dawaj znac czy cie oxy ruszylo ;))

Mikluinka wytrzymaj choc troche :*

Kitki wiedzialam ze bedzie dobrze :) co do daty to my obie z corka jestesmy z 10 fajna sprawa wiem ze mozesz i 20 juz ale te 2 dni dluzej bym poczekala choc wiem latwo sie mow :D

Marzenka biedna kurde ja bylam przekonana ze urodzisz wczesniej ;( kochana nie zamartwiaj sie tylko meza bierz ;))

Renia pamietam jak kiedys zartowalam z cb ze moze teraz dopiero poznasz uroki 9 miesiaca bo z Damianem nie zdazylas ;)
Jesli ktoras cos pytala a ja nie doczytalam to przepraszam mam dzis jakas rozkojarzona glowe :)
 
Bluelovi - a jak Maksym grzeczny dalej czy cos sie zmienilo? Starszaki dalej takie kochane dla braciszka? Doszla ta dostawka? Ale Cie pytaniami zarzucam:D
Ja bym mogla rodzic i 22, maz tez by tak chcial ale boje sie ze corka juz nastawiona bo od dawna mowie o tym 20 to raz a po dwa ze ona bedzie zazdrosna ze brat i mama maja taka sama date ur a ona inna, Ona ostatnio o wszystko zazdrosna. Znow pyta czy bardziej nie bede kochac brata jak sie urodzi:( tlumacze ciagle tak samo, ze mamy kochaja wszystkie swoje dzieci tak samo mocno wiec ze bede kochac ich tak samo po rowno. To cwaniara od razu dodaje to co kiedys powiedzialam, ze jest starsza i to jej przywilej ze ja kocham o 7 lat dluzej. Jak to mowi to od razu banan na ustach ze jednak ma przewage nad bratem. Nie wiem jak bedzie po porodzie ale spodziewam sie lekkich problemow
Dostala ksiazke "czekamy na dzidziusia" i tak przystepnue opisane jak dochodzi do zaplodnienia, okres ciazy i porod itd i ze mama musi odpoczywac nie wolno jej denerwowac bo to zle wplywa na dziecko...i teraz meczy non stop te ksiazke
 
Kurczę Renia tak czekalas na tesciowa a teraz niewiadomo czy i tak zostaniesz bez jej pomocy.
Co do złego samopoczucia to po wczorajszych niestrawnosciach nawet nie chcę myśleć ze mogłoby to trwać tydzień. Także Renia współczuję:-/

Polianna ja też się martwię wagą. Moja dokładnie miesiąc temu ważyła 2700g więc teraz kolo 4kg moze być. Muszą mi zrobić jeszcze usg bo nie wiem czy takiego klocka dam radę urodzić...

Klaczek, Lusinda, Kasia - kciuki za wizyty jutro.
 
Milka ja też zaciskam kciuki za jutro :)
Bluelovi to wykrakalas :)
Kitki ja ostatnio też dużo myślę jak Damian zareaguje czy może go rzeczywiście kilka dni w domu nie zostawić żeby po prostu był z nami w tej nowej sytuacji.. młodsze dziewczyny fajnie zareagowały na rodzeństwo ja się teraz zastanawiam jak z taką różnica 4lata będzie.. Z jednej strony tyle już rozumie a z drugiej to jeszcze małe dziecko boje się ze będzie zazdrosny.
 
Co do pomiarów usg to przestalam w nie wierzyć. Równo 37t0d Kaja wazyla jakos ponad 2800 gram a urodziła sie 38t5d z waga 2650 gram. Wiec same widzicie jak te pomiary sa różne od rzeczywistości.
 
Alunia teściowa leci 03 ale 05 przylatuje moja mama. Mi chodzi tylko cały czas o to żeby któraś została z Damianem jak ja pojadę rodzic. Ale co zrobię jak mi się trafi 3 lub 4? chwile z nim koleżanka zostanie a potem mąż szybko do niego będzie musiał wracać :/
Co do pomiarów Dominik 2tygodnie temu na wizycie u gina 3150 a w szpitalu w niedziele 2950 takze wiadomo ze to orientacyjne chociaz w szpitalu pytała ile mi wazyl na wizycie bo ona ma starszy sprzęt.
 
U nas tez jest troche zazdrosci: szczegolnie o rzeczy dla Kai - Julia chce zabierac mi ubranka dla swoich lalek. Kiedy prosze ja o cisze to potrafi zlosliwie tupac nogami albo spiewac :( ale raczej stara sie byc kochana, pomaga, czyta ksiazeczki i pokazuje zabawki
 
reklama
marzenka jeszcze jest kilka dni to może mały jeszcze wyskoczy bez proszenia. trzymam kciuki żeby nie męczył dłużej mamy i wychodził! :)
ja też chcę do ikei! :D uwielbiam ją! :D

aniabuu jutro :D ale to już z prywatnwgo wiesz :) tam też odpisałam :) i dziękuję! :* :)
oj wiem, ja też nienawidzę papierow wypełniać :/ ale warto się spiąć, na pewno coś dostaniesz, a zastrzyk gotówki to fajny prezent od losu będzie, przy remoncie i dzieciaczku jak najbardziej wskazany :)

ania50 dziękuję! :) :*

kitki dziękuję! :D
w sumie i Nadia i mąż fajne daty wybrali, 20.04... 22.04... :) obie jakos tak pozytywnie brzmią :)
o rany, super ten tekst, ze małą kochacie 7 lat dłużej! muszę to zapamiętać na przyszłość :) bardzo mi się podoba.

polianna o, to tesciowa zapobiegliwa! :) ona juz na tym urlopie jest? to oby poród się jak najszybciej rozkręcal!

klaczek dziękuję! :* :)
kciuki za wizytę!

Lusinda heheh, oby nie :D oby jednak urodził się jak najszybciej, juz jutro i nie męczył matki az do 1 :D
i u Ciebie kciuki za wizytę!

kasiunia i Ty jutro wizytujesz! no to kciuki! :)

renia wow, masz przeczucia ze to ten tydzień? :) o kurcze, to moze rzeczywiście tego samego dnia urodzimy :D
i dziękuję! :*

bluelovi dzięki kochana! :D będę was tu informować na bieżąco jak się sprawy mają :D mam nadzieję, ze nie będę tak zamroczona żeby nie dać rady, pozytywnie się nastawiam, ze nie będzie źle i krok po kroku będę zdawać relację ;)
 
Do góry