reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Martita trzymam kciuki, zeby szybko ruszyło :-) ja to juz sama nie wiem, czy probowac przyspieszyc sexem jak maz przyjedzie, czy jednak chce, zeby poczekal Maly do 04.04.

Milka co ciekawego z Aliexpress zamawialas? Bo ja ciagle sie boje zaczac tam kupować.
 
:D To ja dziś w takim razie też spróbuję sposobu "na martite" :D Posprzątam domek, umyję podłogę, wypiorę zaległości (a sporo tego ...) i popracuję z mężem wieczorem ,haha.
Może akurat ruszy,...
I też myślę,że jeśli organizm nie jest gotowy to żadne sposoby nie pomogą . Co prawda chciałabym na święta być w domu ale mam na uwadze prognozy wagowe mojej maludy i wolałabym jednak żeby nie czekała do terminu ;)))
 
To ja chyba tez sie wezme za bałamucenie męża, ale dopiero jutro wieczorem, bo jutro to on musi byc w pracy i kropka:-D rozumiem dziewczyny, ze przy tym bałamuceniu nie uzywalyscie prezerwatyw:-p
 
Wow Martita - to trzymam mocno kciuki by sie rozkrecilo na dobre:)

Ja wyszlam przed 8 i niedawno wrocilismy ledwo sie doczlapalam. Pojechalam na krew ale najpierw przy kasie stary dziad do mnie z geba ze numerek itd tlumacze ze nic sie nie wyswietla i ze czekam juz 15min a za mna kolejka tez czeka. A ten swoje i drze ryja...w koncu wypalilam czy slepy jest i ze tak xzy inaczej moge bez kolejki wiec niech sie cieszy ze czekalam:p poznirj poszlam na gore i jak do rej labolatorujnej zobaczylam z 30 osob to szlag mnie trafil bo wiedzialam ze nie zdarze do reumatologa bo to w innym koncu miasta wiec wtocilam do auta. Maz szofer zawiozl do reumatologa. Zaliczylam reumatologa i dostalam recepte na tyle opak co chcialam wiec do konca pologu powonno mi starczyc. Do tego wypisala mi info do szpitala ze mam brac zastrzyki do 6tyg po porodzie i ze maja zwrocisz szczegolna uwage i porobic mi szczegolowe badania na krzepliwosc zanim mnie wypuszcza. Pozniej znow przez miasto do tego labu. Kolejka dalej ale z 10-15 os to polowe mniejsza. Stanelam za kims a pan mowi ze tu srodek a koniec tam dalej wiec podreptalam na koniec. Nie chcialo mi sie walczyc i klocic. Zdjelam kurtke a pan co byl na koncu mowi " no ale pani z pileczka to pani idzie tam do okienka bez kolejki" mowie ze dziekuje ze psn mnie puszcza ale to nie znaczy ze inni tez i ze juz dzis sie nadenerwowalam. Reszta kolejki cisza...a pan znow swoje ze mam isc i koniec i ze chyba nikt sie nie odwazy zaprotestowac...no i poszlam na sam przod i pytam ogolnie wszystkich czy nie maja nic przeciwko zebym podeszla bez kolejki, pan ktory byl pierwszy powiedzial " oczywiscie ze nie, prosze" a reszta milczala, czesc to by mnie wzrokiem zabila jakby mogla ale nikt sie nie odezwal. I takim sposobem weszlam bez kolejki:) pierwszy raz w labie w tej ciazy tak mi sie zdarzylo:D
Pozniej pojechalam do szpitala umowic ten nieszczesny rezonans. Pani w okienko ze termin na wrzesien...ale pomarudzilam jaka sytuacja i mam termin na 9maja na godz 14:D pozniej pojechalismy jeszcze na zakupy i zeszlo kolejne 2h i ledwo wrocilam. No ale pozalatwialam wszystko i jestem happy:) teraz ogarnelam kuchnie, przygotowalam wstepnie obiad i sie polozylam i odpoczywam. Do piatku sie obijam bo dopiero w pt mam wizyte u gina
 
reklama
Milka Antus trzymam za was kciuki
Martita za ciebie tez :) ciekawe ile to potrwa.
Fenika szybkiego powrotu do domku
Beata synuś slodko taka kruszynka jak moje :)
Ja dopiero mojego męża będę bałamucić po 30 będzie koniec połogu hehe. Taki dlugi celibat to sie boje :p
I leci juz 5ty tydzień po cc a ja jeszcze krwawię tez tak dlugo mialyscie??
 
Do góry