reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dla odmiany ja nie mogłam dziś spac, chyba przeczuwam ze będzie dziś burza miedzy mna a mezem przy wybieraniu kolorow farb i to dlatego...

Ja mam wizyte jutro, bez usg, ale przynajmniej sprawdzi co i jak tam na dole :)
 
reklama
schauma daj mi znac co powiedział lekarz, pociesze Cie ze moja prawa noga wygląda tragicznie i plakac mi się chce momentami jak patrze na nia :( bylam u chirurga na początku ciąży z tym moim zylakiem, zalecil tylko pończochy, ale ja nie zawsze je nosze, bo mi bardzo przeszkadzają :( na pewno po karmieniu czeka mnie operacja...
 
Hej hej ja dziś tęz pospałam az zaspałyśmy do szkoły :szok: .... dopiero córkę wyprawiłam na 3 lekcje :biggrin2:. W planach ogarnianie mieszkania i żelazko :crazy:( tego drugiego nie cierpię). Co do ciąży to z córką od początku były przeboje w 8 tc odklejała się od łożyska ..... koło 24 tc miałam skurcze i rozwarcie 2 cm ( nic nie czułam .. wyszło na rutynowym badaniu ) ... później założone szwy podtrzymujące i wyskoczyła 37tc ... Z synem od 3 miesiąca zakazy same .. twardniejący brzuch częste leżenie w szpitalu cukrzyca ciążowa.. podejrzenie hipotrofii płodu ... sączenie się wód i ur 36 tc oba porody wywoływane przez oksytocynę . W grudniu jak to gin powiedział "szyjka się jeszcze trzyma " więc kolejna wizyta przede mną i mam mega stresa .. Jak tylko pomyśle to już mnie brzuch boli ... a no i ze stresu u gina ciśnienie mi idzie do góry :/ Tylko ma jeden feler ze nie ma u siebie usg więc nie zobaczę małej . Ale jest mega kolejki sa do niego zawsze tłum kobietek w różnym wieku . No i tyle jeszcze ze winnym mieście przyjmuje wiec mam wyzwanie żeby dojechać do niego a nie trafić do miejscowego szpitala :D . Dwa razy się udało więc do trzech razy sztuka :D .
 
Dziś planuje zrobić porządki w szafie bo już się nie mieszczę w większość ciuchów a nic nie mogę w niej znaleźć większego. Nie lubię takiego przekładania z kupki na kupkę :/
Na obiad w końcu zebrałam się i gotuje już grochówkę bo od tygodnia za mną chodzi :) już się nie mogę doczekać :p
 
Ja w ogóle spać w nocy nie mogę a w dzień chodzę jak zombi i muszę się położyć popołudniu na małą drzemkę.na poczatku ciąży przez 3 mce tylko spałam nawet 20 godz.na dobe a jak nie spałam to wymiotowalam :-/ no to teraz cierpię na bezsenność.
Dzisiaj idę na pierwsze zajecia w szkole rodzenia :-)
 
Shauma no jak mi się żyje:) cudownie :) nigdzie się nie spieszę, nie martwię pracą, ze to i to trzeba zrobić... Dzisiaj akurat idę do pracy ale tylko po premię za super ciężki grudzień ;) żyć nie umierać ;) M. sie cieszy bo zawsze ma posprzatane i ugotowane, ja się cieszę ze on się cieszy i fajnie jest ;) normalnie czuję sie jak w liceum, tylko szkołę mam do odbębnienia :D

Dziewczyny współczuję Wam tych żylaków. Moja kolezanka z pracy na nie cierpi choc jest bardzo młoda 22 lata i tak naprawdę nie wiele jej Ci lekarze pomagają... Tylko operacja ją ratuje, która kosztuje koło 5 tys. Ta nie chce teraz inwestować, bo twierdzi ze w ciąży i tak jej wyjdą. Nieraz z bólu nie mogła ani stać ani siedzieć.

A mnie za to dalej dokucza ten dziwny ból nad pepkiem. Juz 4 dzień. Jest to jedno i to samo moejsce i najbardziej boli jak napinam mięśnie np. przy kasłaniu. I sama nie wiem czy isc do ginki wcześniej czy nie panikowac i po prostu cos tam mi się rozciąga... Mała rusza się normalnie.
 
Martita a macie różne gusta z mężem jesli chodzi o wystrój wnętrz?
nie znam bólu kłótni przy wybieraniu bo na szczęście mój daje mi wolną rękę, on nie cierpi wybierać :)

majka powodzenia w szkole rodzenia! :)

mąż kładzie panele!! :D u nas w sypialni juz gotowe, mozliwe, ze jeszcze 2 tygodnie i przeprowadzka!! :D
 
Hey! Ja dzis juz troche lepiej sie czuje :-)
U mnie szyjka dlugggaaa i zamknięta. ale ile dokladnie ma cm to nie wiem. Z ada do samego porodu mialam dluga i zamknieta szyjke, nawet w planach nie miala rozwarcia.
 
reklama
Do góry