reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Sweetka ważna jest chyba też miękkość szyjki, jak robi się miękka to niedobrze, u mnie mimo skracania to szyjka raczej twarda była i zamknięta. No i u mnie jednak trochę na późniejszym etapie zaczęła się skracać. Będzie dobrze, musi być :)
 
reklama
Dziewczyny z innej beczki, moze juz pytalam, ale wiele jest na etapie remontów, jakie farby do ścian polecacie? Chciałabym żeby dali sie z nich w przyszlosci kredki zetrzec ;) koleżanka mi magnat doradzila ale sama nie wiem, a jutro prawdopodobnie będziemy kupować.

Martita ja mam magnatem mieszkanie wymalowane , w tym ostatnio własnoręcznie pokój dziecka. Jak dla mnie super. Łatwy w użyciu i nawet tłuszcz się spokojnie zmywa - można to szorowac
 
Sweetka ważna jest chyba też miękkość szyjki, jak robi się miękka to niedobrze, u mnie mimo skracania to szyjka raczej twarda była i zamknięta. No i u mnie jednak trochę na późniejszym etapie zaczęła się skracać. Będzie dobrze, musi być :)
no własnie na późniejszym etapie, u mnie sensacje od 17 tc... czyli szybko:/ a szyjka twarda była cały czas, a zamknieta dlatego ze szew jest, bez szwa nie wiem czy by taka była, zwłaszcza, ze przez chwile miałam lekkie rozwarcie od str wew. Na szczęście cofnęło się.
Zobaczę jutro co tam się dzieje z ta moja szyjka. Najgorsze jest to, że skracającej sie szyjki wogóle nie czuć,,, przynajmniej ja nie czuję. Więc ryzyk fizyk co tam jutro zastaniemy ;)
 
Ahhh nie załadowało mi od razu wszystkich wiadomości... Tusia bardzo współczuję i nawet sobie nie wyobrażam co teraz przezywasz :( ściskam :*
 
Aluniawdz no właśnie masz rację, ja tez nie chcę się szczepic i nie będę.

Annika trzymam kciuki za łożysko!!

marzenka dzięki, zapamiętam nazwę :)

aniabuu a to nie wiedziałam, ze tu byla epidemia w 2012. dlatego mnie ta położna tak namawiała.. mówiła ze to chroni dzidzię po narodzeniu przez jakis okres. ale ja mimo wszystko się boję i nie będę się szczepić.
 
Hej spioszki ☺ ja sie tluke po lozku standardowo od 4.30:( ale jeszcze 10 min i zadzwoni budzik meza wiec zaczniemy dzien i bedzie mozna wstac ;) naciesze sie nimi przez godz a pozniej pojda do swoich obowiazkow a ja chyba z nudow posprzatam albo prasowanie zrobie. Teraz jak slisko i nie mam auta to kisze sie w domu. Nawet za bardzo nie mam gdzie pojsc bo sklepy to min 3km w jedna strone najblizsze zanim dojde to sie zmecze i odechce mi sie ogladania. W czw mam wizyte u gina to sie wyrwe z domu:D
Milego dnia brzuchatki
 
Bluelovi Martita wlasnie zapytałam lekarza tylko czy u niego w szpitalu sa cesarki czy SN powiedział mi ze ciaze bliźniacze sa rozwiązywane wczesniej ale czemu ja nie zapytałam dokładnie kiedy to niewiem ;)

Kitki ja dzisiaj pół nocy tez nie spałam, maluchy tak wariowały dzisiaj, jak juz sie uspokoiły to mój mąż zaczął tak chrapać teraz marze o spaniu ale nie.... Mama pobudkaaaaa. I weź tu sie wyśpij w ciazy [emoji3]
 
Hej kobietki :)
A mnie się dzisiaj spało wyśmienicie[emoji14] pierwszą pobudke miałam dopiero po 6 rano więc cała nocka przespana. M. wyprawiony do pracy, a ja siedzę i jem śniadanko. Też nie wiem co dzisiaj robić... Może zdrzemne się jeszcze ;) pogoda parszywa.
 
A mi się udało dziś odespac bezsenność noce - chyba byłam już mega śpiąca po prostu :)

Kitki tez mam wizytę w czwartek! Juz dni odliczam :)

U mnie pogoda super dziś, ale jak na złość nie mam czasu na spacer dalej niż po zakupy spożywcze. Potem mam gości wiec i posprzątać by się przydało...
 
reklama
Sweetka ja też w ogóle nie czułam że szyjka się skróciła, myślałam, że jeszcze miesiąc popracuje. Powodzenia na wizycie, trzymam kciuki :)

Annika za Ciebie też kciuki :)

Alunia jak tam Ci się żyje na zwolnieniu w końcu?

Ja dziś wyspana bo mała ani razu się w nocy nie obudziła, od razu się człowiek inaczej czuje. Na 12.30 idę do chirurga naczyniowego, zobaczymy co powie na mojego żylaka. Miłego dnia dziewczyny :)
 
Do góry