reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
hej :)a ja dzis od rana na praktykach.... powiem wam ze super,... bardzo mi się podoba.... diagnozowaliśmy dziecko i mogłam opisać całą diagnozę sprawdzić itp. super... posprzątałam. teraz robie obiadek, a potem jadę z siostrzenicami na basen bo mają dzisiaj szkołę pływania , a siostra ma radę pedagogiczną....wieczorem muszę się zabrać za pisanie scenariuszów na ten weekend na zjazd... chce je oddac jak najszybciej bo nie chce mi się w lutym jeździć ze scenariuszami 40 km tylko po to aby je oddać.
 
Tusia bardzo mi przykro :(

Anibuu ja sie szczepilam z synkiem i teraz tez bede sie szczepic. Rozmawialam z polozna i duzo czytalam. Powiklania po szczepionce sa rzadsze niz smiertelne zachorowania noworodkow. Kazda matka chce jak najlepiej dla swojego malucha. dobrze, ze mamy wybor i kazda z nas moze postapic tak jak podpowiada jej sumienie :)

U nas remont kuchni wiec znow mnie malo. Siedze z malym na pietrze od rana i sie bawimy :D
 
Majka ja też dzisiaj idę do szkoły rodzenia :-). Moja szkoła zaczęła się tydzień temu ale akurat miałam wizyte i nie byłam. Dzisiaj mój pierwszy raz. To moje pierwsze dziecko wiec dla mnie wszystko co tam będzie to na razie science fiction
 
Hej dziewczyny :)

Słuchajcie, mam do Was pytanie. Od kilku dni pobolewa mnie krocze, raczej w okolicach przy pośladkach niż spojenia łonowego. Jest to lekki ból przypominający zakwasy, boli gdy podnoszę nogi wysoko ( np przy wchodzeniu na schody, gdy siedzę w aucie i musze zmienić pedały, gdy chce się przekręcić na bok i muszę przy tym unieść nogę, tak jakby napinanie się przy podnoszeniu nóg powodowało ten ból. Nie miałam takich dolegliwości w pierwszej ciąży, swoją wizytę mam dopiero 27 stycznia...Czy któraś z Was odczuwa coś takiego? Czy myślicie, że to jakieś więzadła , czy mam zacząć się niepokoić? Naczytałam się o rozejściu spojenia, ale mnie nie boli w tym miejscu, jak przyciskam kości łonowe też nie czuję bólu...sama nie wiem...
 
Marciosz - rozejscie spojenia boli z przodu nie tak jak opisujesz
Ja mialam problemy ze spojeniem lonowym w pierwszej ciazy i bol okropny, nie moglam sie przekrecic na boki ani za bardzo noga ruszyc. Kurcze co tez Cie dopadlo .
Mnie za to kluje szyjka poza tym synek ostatnio strasznie aktywny sie zrobil i tez schizuje. My kobiety chyba jyz tak mamy i wszystko wzbudza nasz niepokoj. Na pocieszenie powiem Ci ze jeszcze tylko 3 miesiace ;)
 
reklama
Marciosz ja tez tak miewam ...myśle ze maleństwo naciska ..moze hemoroidy nawet jesli czujesz w środku odbytu:(..a pośladki tez mnie pobolewają i to sa nerwobóle
 
Do góry