reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dzień dobry :)

Dziś mnie dopadła ciążowa bezsenność... Czekałam juz tylko aż budzik męża zadzwoni żeby zapalić światło i coś poczytać. Ehh

Jakie macie plany na dziś? Ja postaram się dotrzeć na gimnastykę i nie zasnąć w trakcie :) a potem sama nie wiem, pewnie będę odsypiac. Pogoda nadal zapowiada się upiornie...
 
reklama
Ja mam dziś wizytę, spakowana jestem, bo ostatnio cos wspomniał lekarz ze dzisiaj mnie zostawi na oddziale :/ ale przed wizyta zrobię ostatnie zakupy i zamówimy wózek :D
 
Fenika ja ostatnio tez cos spać nie mogę. Wczoraj mi sie śniło Że krwawiłam <szok> a dzisiaj śniła mi sie moja cesarka.... Ku..,, ale bolało wszystko czułam jakby na żywca cieli, ale chłopcy byli cudni [emoji173]️
 
Ja juz na nogach, niedługo ma przyjść elektryk to musiałam sie podnieść o tak nieludzkiej godzinie ;)

Ania a czemu lekarz chce Cie zostawić w szpitalu skoro leżenie przynosi efekty i szyjka siw nie skraca?
 
Ania trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę u lekarza. Mam nadzieję że wszystko będzie OK i jednak nie będziesz musiała zostać na oddziale.

Tusia czekamy na wieści z dzisiejszej wizyty, O której godzinie masz lekarza?
 
Mnie też się cały czas sni poród.tylko najgorsze jest to,że nigdy dobrze :-/
wczoraj mieliśmy problemy z babcia,biedna ma Alzheimera i nie ma z nią żadnego kontaktu a caly dzień wymiotowala i miałam gorączkę.w końcu wieczorem zabrało ja pogotowie do szpitala.4 osoby nie mogly sobie dac rady zeby pobrać babci krew!a druga( juz moja babcia osobista) miala wczoraj urodziny 95! I była mała impreza :-) objadalam sie na 3 dni ;-)
Powodzenia na wizytach mamuśki :-) dajcie znać jak poszło :-)
 
Hej:) nie byłam aktywna w weekend bo miałam zjazdy na uczelni, wczoraj po uczelni byliśmy jeszcze na WOŚP. Ogólnie moja maluda tak kopie , że szok..... Strasznie bolą mnie plecy.... Dzisiaj jadę do poradni psychologiczno-pedagogicznej bo mam zacząć praktyki, nie wiem czy już dziś coś będę miala czy od jutra... W nocy często się budzę i mam coraz głupsze sny!
 
Ania trzymam kciuki żeby było ok i źebyś mogła jednak we własnym łóżku leżeć :)

Majka współczuję przeżyć z babcią, mam nadzieję ze juz jest jej lepiej.

Rsz powodzenia na praktykach :) widzę ze w podobnych do mnie psychologicznych tematach się obracasz :)

A z tym spaniem to widocznie takie uroki ostatniego trymestru - w piątek zaczął mi się 27 tydzień :D
 
Dziś też nie spałam od 4 :sad: śniło mi się że krwawiłam i karetka nie dojechała.
Miałam dziś tyle planów ale pogoda już to zweryfikowała bo śniegu tyle napadało że boję się gdzieś autem jechać. Znów w mieście pełno wypadków wszędzie a od niedawna mam długi samochód i jeszcze się nie czuje na jeżdżenie nim w ekstremalnych warunkach:sorry2: Więc skoczę tylko do fryzjera bo to tylko kawałek i szybciej dojdę tam niż dojadę ;-) ;) a szpital, przychodnie i urząd załatwię sobie innego dnia bo jeszcze się nie spieszy.
 
reklama
Heej :)
I ja łączę się z wami w bólu bezsenności... Chociaż dzisiaj to i tak najgorzej nie było ;)
Ania trzymam kciuki żeby bylo jednak dobrze, bo w sumie wyniki masz dobre, więc tez nie wiem po co mieliby Cię trzymać w szpitalu...
Mnie się na szczęście poród nie śni, ale inne dziwne rzeczy, nie mam pojęcia skąd się to bierze w tej mojej głowie.
Ja dzisiaj planuje błogie lenistwo :) no może się troszkę pouczę bo ja mam zjazd w ten weekend i zaliczenia juz. A im wcześniej zacznę tym lepiej bo nienawidzę powtarzać materiału na ostatnią chwilę:(
 
Do góry