reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Rzs wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzin!
Ja wczoraj byłam u mojej lekarki, niestety badanie bez usg, ale na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku. Dzidziuś ma tętno 150 - podobno bardzo dobre. USG będę miała robione już w 30 tygodniu (powinno być chyba po 32), a to dlatego, że podczas ostatniego porodu okazało się, że miałam małowodzie i Maja urodziła się wysuszona i z bardzo silną żółtaczką. Teraz muszę badać poziom wód. Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę mojego Antosia.
Wczoraj mieliśmy nie ciekawy dzień, wszyscy złapaliśmy jakiegoś wirusa i wymiotowaliśmy na zmianę, niestety najbardziej Majunia :( ale dzisiaj już jest lepiej, tylko mąż który wczoraj się śmiał, że wmawiam sobie jakiegoś wirusa i dlatego wymiotowałam, w nocy biegał do toalety :D Oczywiście musiałam to skomentować, że chyba sam zaczął sobie wmawiać :) W Szczecinie jest pełno śniegu, więc zaraz w końcu wyjdziemy z Mają z łóżka i może pójdziemy ulepić bałwana :)
 
ja urodziłam po tym, jak nosiłam na rękach córeczkę mojej przyjaciółki. Juleczka miała wtedy pół roczku, więc nawet nie pomyślałam, że taki "ciężar" może doprowadzić do wystąpienia skurczy. Ale urodziłam w 39 tc więc się nie zmartwiłam tym :)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1452247637.503424.jpg
u nas sypie i sypie ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1452247637.503424.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1452247637.503424.jpg
    66,1 KB · Wyświetleń: 239
Właśnie zadzwoniłam do swojej położnej, mi to się zawsze gaduły trafiają- 40min nawijała :D Pewnie dlatego że płacą jej też za rozmowy telefoniczne :p A pytałam się tylko co wziąć do szpitala :) Przyjedzie do mnie po porodzie jak się ogarnę i kiedy będę chciała to się umówimy. A zabrać mam tylko ubrania dla siebie a dla dziecka na samo wyjście ze szpitala, resztę- majtki i wszystkie środki do pielęgnacji tam mi dadzą, tak jak wam kiedyś pisałam tu w szpitalach nie chodzą w koszulach tylko normalnie legginsy, dresy...
No i jeszcze żebym pojechała w dzień otwarty wszystko obejrzeć i wypełnić dokumenty to będę miała z głowy już potem tylko sobie rodzić pojadę.
 
Rsz ode mnie też najserdeczniejsze życzenia:-* chciałam napisać że ten sam rocznik jesteśmy ale zapomniałam ze juz 2016 jest ;)
U mnie w Łodzi sypie niemiłosiernie ale dopoki jest ciepło i bez wiatru to w ogole mi to nie przeszkadza :) po za tym niech sypie bo jutro kroi nam się kulig na działce:D hehe zobaczymy czy tylko sobie popatrzę czy też pojezdze...
 
Alunia Ty może lepiej sobie popatrz ;-)
Rsz chciałabym być w Twoim wieku eh.zawsze myślałam,ze do 30 to z dwójkę dzieci urodze ;-) a tu 32 na karku i pierwszwe dziecię w brzuchu :p
 
Witam sie i ja :)

od 2 dni boli mnie brzuch, cala macica, miesnie po bokach. nie moge dluzej chodzic bo tak mnie ciagnie "tam" i mam wrazenie, ze zaraz urodze. zanim zadzwonilismy do szpitala przypomnielismy sobie, ze z synkiem tez tak mialam.Dokladnie w ten sam tydzien ciazy pojechalismy do szpitala z bolem brzucha. Ciagle zapominam, ze w ciazy jestem i malego nosze i bawie tzn bawilam sie z nim jak przed. Maz mnie ochrzanial ale ciagle sie zapominalam i mam za swoje. Wszystko u mnie dobrze, poprostu bolesnie rosnie mi brzuch. Po 2 dniach wywalilo mi taki bebzun ze ciazowe leginsy mam ciasne :) Po konsultacji z lekarzem dowiedzialam sie, ze to gr

Polianna ja czuje malego tez nisko :)
Bluelovi dobrze, ze wszystko dobrze
Milka, Anibuu czy wasi mezowie juz zlozyli podania o urlopy tacierzynskie? Moj zalatwia od poczatku grudnia i ciagle jakies problemy mu robia. Dowiedzielismy sie , ze w jego firmie tak przeciagaja zeby sie nie zalapac i wykorzystac normalny urlop :/ Ale my sie nie damy hehe
Rsz Wszystkiego najllepszego, oby twoje marzenia sie spelnily :)
Milka z remontem salonu przechodzilam to samo, projekty na necie juz na pamiec znalam hehe. Wczoraj rozmawialismy z i planowalismy remont kuchni, niby jest nowa ale malo szafek i brzydkie, chyba zrobimy wszystko nowe. Od poniedzialku rusza ekipa remontowa jupiii
 
reklama
Tyska trzymaj się! dobrze, że Cię zatrzymali w szpitalu, lepiej dmuchać na zimne. i dobrze, ze wszystko w porządku, trzymam kciuki żebyś dzis wyszła :)

Infini ale glupie babsko, ona myślała ze Ty sobie do labu postać w kolejce przyszlas? :/ no jasne, przecież wcale nie musiałaś tam stać, ot takie miałaś dzisiaj widzimisię...

Beata ale sen!! znam dobrze ten strach zaraz po przebudzeniu, eh hormony dają znać o sobie i glupie sny zsyłają...

majka ale super zakupy Cię dziś czekają! :D a kolor to wooooow - wybór mazz olbrzymi, ja nad tym tematem od kilku miesięcy się biedzę :) no ale dla dziewczynki to może miętowy, brzoskwiniowy, pudrowy róż z szarym? ogólnie pastele.. może jedna ściana kolorowa, a reszta biała? ja np wybrałam tapetę na jedną ścianę, od łóżeczka, a reszta będzie biala :)

kasiunia gratuluję córci! :) do tej pory nie wiedzieliscie co będzie? :)

ania ja tez nie umiem się wepchnąc do kolejki, nie jestes sama :) a nieraz sobie myślę, "dobra, to teraz... no to teraz... teraz!" ale nie umiem jednak :D

Lusinda moze dlatego ze tam uciskala.. mnie tez ostatnio dołem bolało gdy położna serduszka sluchala i tak przyciskala więc pewnie to to.. nie martw sie, zaraz przejdzie.

bluelovi wow, Ty juz pierzesz wszystko!!! naprawdę jesteś dla mnie motywacją! :D ja jeszcze planuję na zakupy się wybrać :)

Aluniawdz kulig!!! matko, ale Ci zazdroszczę!! :D super sprawa!! :D

co do planów na dzisiaj to ja mam wolne dzis i jutro więc leniuchowanie się zapowiada. juz byłam na zakupach z mężem, on pognal do nowego domku pracowac, ja idę się kąpać, potem obiadek ogarnę, i jakieś zakupy online zrobię dla małego :)
 
Do góry