reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Rsz sto lat!!! Spelnienia marzen I slicznego, zdrowego bobaska!
Ja moja pierwsze dziecko rodzilam miesiac przed 37 urodzinami... Wiec ja to stara d..... Jestem ;) teraz mi sie kroi na kilka miesiecy przed 40 tka.
Beata! Do zmywarki? Ty to czyscioch jestes!
Tyśka szybkiego powrotu do zdrowia I do domu!
Kasia! Dziewczynka!! Gratulacje, ale sie odmienilo!
Bluelovi a to sie musialas wystraszyc, zylak ...kolejna atrakcja w ciazy....
 
reklama
rsz wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń! :*
kasia to super wieści będziesz miała 2 księżniczki, córcia chyba zadowolona co? siostrzana więź jest piękna :)
tyśka hmmm no lepiej że podali te sterydy nawet w razie czego, ja bym bardzo chciała żeby mój Damian przed tym porodem chociaż sterydy dostał wtedy może nie spędziłby aż miesiąca w szpitalu... masz zabezpieczenie w razie czego choć na pewno i tak wszystko będzie dobrze :*
Co do antybiotyku mój gin ostatnio usłyszał jak kaszlę to akurat takie jednorazowe było bo weszłam z deszczu do niego ale powiedział mi wtedy że jakbym była chora to mam pamiętać że od 38,5st C w ciąży trzeba przyjmować antybiotyk :errr:
Jakie macie plany na dziś?
ja muszę dom ogarnąć bo ostatnio nic nie sprzątałam bo rozcięłam kciuka dość głęboko i piekło mnie przy zamoczeniu każdym :sorry2:A na obiad pizza :cool2:
Zakupy miałam w planach na jutro takie wyprawkowe i obiad w restauracji a tu mąż znowu musi iść do pracy ehhh i tak się cieszyłam że już wcześniej wraca a taki gorący okres mają że znów już od poniedziałku muszą pracować do 18+ powrót w korkach i będzie wracał prosto do łóżka :hmm:No ale już trudno pojedziemy za tydzień to może kupimy od razu Damianowi tą hulajnogę na urodziny- myśli że będzie do przedszkola na niej jeździł jak jemu się rano ledwo co na nogach chce iść :D :D :D
 
Rsz wszystkiego najlepszego :) sto lat !!!

U nas od rana sypie śnieg :/ byłam zawieść chorobowe do pracy i pogadałam z "moimi" chłopakami :) Teraz już grzeje dupkę przed tv.
Po wczorajszej wizycie bardzo boli mnie brzuch po lewej stronie. Wczoraj przy usg mocno mnie tam uciskała bo chciała cały kręgosłup obejrzeć a teraz mnie tam kluje. Nie wiem czy to jest ze sobą związane czy to tylko zbieg okoliczności że to to samo miejsce. :/
 
Renia, cos mi mówi, że Damian to nawet do łazienki będzie na hulajnodze jeździć:) to jest super prezent:)
Rsz udanych zakupów i wszystkiego najlepszego z okazji"ćwiarteczki" :) Zabawne, że w wieku 25 lat też mówiłam, że jestem stara, a teraz, prawie 10 lat pozniej, nadal czuję się młoda;)
Wszystkiego naj!
 
Rsz sto lat :)))

Kitki cora zadowolona ze sniegu ?? Bo moj zaraz zabiera dzieciaki na sanki :DDD

A ja dzis popiore wyprawke malego jutro poprasuje ale na siedzaco bo mnie kregoslup lupie :oo:
 
U nas pełno śniegu ;)
Co do prasowania to tez mam zamiar prac w przyszłym tyg i mój mąż bedzie prasować o ile nie zostanę w szpitalu bo lekarz ostatnio cos wspomniał ze na następnej wizycie da mi chyba skierowanie buuuuuu
A wczoraj byłam u lekarza bo juz długoooo mam zielone smary i moja lekarka zapisała tez mi antybiotyk. Mówiła ze teraz baaaaaardzo dużo dzieci rodzi sie z jakimś zapaleniem płuc, ze to przez nieleczone infekcje przeziebienia. Także dobrze ze poszłam wczoraj.
 
Rsz spełnienia marzeń i realizacji planów dzieciaczkowych :) :*

Jestem juz w domu po glukozie. Najgorsze dla mnie było początkowe pobranie krwi z palca... zawsze mi się niedobrze robi jak widzę cieknącą krew. Ale zawzielam się ze nie zsymiotuje glukozy żeby jeszcze raz jej nie pić i się udało :) dla mnie to najgorsze badanie w ciąży jak do tej pory. Chyba zamówię sobie pizze w nagrodę ;)

Z zazdrością czytam informacje jak duże są juz Wasze dzieciaczki i nie mogę się swojej wizyty doczekać :)

Lusinda mi na usg polowkowym lekarka niemalże biła po brzuchu bo dzidziuś się przekręcić nie chciał. Strasznie mnie to wkurzyło i więcej do niej nie pójdę. Ale na drugi dzień mnie nic nie bolało, może tak się dziecko ułożyło albo jakaś kolkę mass?
 
reklama
Rzs wszystkiego najlepszego z okazji cwiarteczki!! Spełnienia wszystkich planów!!
Ja dziewczyny juz w domu, jadę jeszcze za chwilę do apteki i do banku a później tylko lezakowanie :-) a co do sterydów to fakt jestem spokojniejsza na przyszłość, a podali je chyba ze względu na wywiad.
 
Do góry