reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Tyśka najważniejsze, że wszystko jest oki:) szybkiego powrotu do domku!

Rsz stoooo lat! Wszystkiego najlepszego :*

A propo przepuszczania w kolejkach... Czekam wlasnie w jednej dlugasnej do labolatorium, a jedna Pani z kolejki powiedziala zebym usiadla sobie lepiej w ciazy, zamiast mnie przepuscic <3 ale ja poczekam, mam dobry humor, spalam 3 godz i moj mozg ledwo funkcjonuje :)

Miłego dnia! ::
 
reklama
Infini - :eek: ludzie tupet to maja bo mozgu to napewno nie;)

Tyska - dobrze ze u was ok. Wszystkiego dobrego w nowym roku :)

Rsz - sto lat staruszko;) spelnienia marzen:)
 
Tyśka dobrze że jedynie na strachu się skończyło i wszystko okazało się ok.

Rsz wszystkiego najlepszego - to już ćwierć wieku ;-)

A ja miałam dzisiaj straszny sen! Śniło mi się że wycięli mi małego z brzucha wraz z jakimiś wnętrznościami i wsadziłam go do zmywarki!
Matko Boska! A żadnego horroru dawno nie oglądałam. Jak się przebudziłam to objęłam dłonią brzuch i mały słodko się poruszał.
 
Cześć dziewczyny :) Miłego dnia życze dzisiaj wszystkim. Dzisiaj bardzo intensywnie będzie przebiegać mój dzień. Generalnie mam dzisiaj 25-te urodziny :) stara dupa już jestem ..... a tak na poważnie dzisiaj uświadomiłam sobie fakt, że kiedyś zaplanowałam , że przed 30-stką urodzę już wszystkie dzieci i jak na razie jedno jeszcze trochę i wyjdzie z mojego brzusia a potem czas na kolejne... Chciałabym mieć 3 :) całkiem możliwe , że uda mi się urodzić wszystkie do 30-tki . Zaraz muszę ogarnąć pokój, potem siebie... I około 11 mam zamiar jechać na zakupy. Zajęcia mam na uczelni od 16:00 więc chcę wykorzystać to, że jadę do większego miasta i polatać po sklepach. :)
Stooooo lat Kochana!duzo zdrowia i cierpliwości :-)
 
Ja już nawet nie chcę pamiętać moich snów...są straszne a co gorsze przeważnie śni mi się poród albo że nie mam w co ubrać młodej po porodzie.matce psycha siada ;-)
Dzisiaj jedziemy odebrac wózek :-) :-) i wybrać farbę do pokoju dla córci.sama nie wiem jaką wybrać.meble mamy białe...może coś z szarym lub niebieskim.jak myślicie?
Miłego dnia Mamuśki :-)
 
Cześć kochanie byłam wczoraj u gin. i z dzieciątkiem wszystko dobrze mierzy 26cm do pupci i waży ok 950g. Lekarz też potwierdził płeć, będzie druga córeczka:-D
Cieszę się, że i ja mogę już kompletować wyprawkę:tak: Zaczynam od poniedziałku;-) ;)
Zajrzę dopiero do Was w poniedziałek, bo jutro ruszamy na zakupy do Ikei i Castoramy, także muszę zrobić listę...

Ps.Renia zmień u mnie płeć na dziewczynkę, która będzie miała na imię Laura :tak:

Rsz spełnienia marzeń:-D
 
Tyśka przynajmniej wiesz ze wszystko jest w porządku. Szybkiego powrotu do domku ;)

Rsz sto lat spełnienia marzeń i szybkiego porodu :*
Ja wykorzystam ze będę w "dużym mieście" na wizycie w poniedziałek i tez zrobię zakupy :D chociaz za dużo chodzić nie mogę.
Ja wczoraj stałam s takiej kolejce w aptece i nikt mnie wpuścił :/ a ja Taka dupa zamiast sie wpieprzyc to stałam jak taka torba :p
Ja ostatnio mam jakieś sny ze budzę sie i nie mam dzieci w brzuchu. Od razu sprawdzam ;)
 
reklama
Do góry