reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Kasia no faktycznie jak człowiek glodny to musi jesc :D

Bluelovi moja corka najpierw cos wspomniała o rozowym kolorze fotelika, wiec zdecydowanie wole niebieski ;)
 
reklama
Moja dziolcha waży 857 g :) dziękuję za kciuki i gratki !!!
A ktory tc jak moge zapytac bo na tel nie widze linijek??
A mnie sie wydawalo ze w 3 trymedtrze najwiecej przybedzie na wadze. Samo dzeicko teraz wazy 818 a mysle ze do 3kg dociagnie, a jeszcze lozysko, wody plodowe... Mysle ze jeszcze z 5tke przbiore spokojnie. Narazie mam +5 ale ja niskopodlogowiec jestem
 
Dotarłam wreszcie do domu :D moje mieszkanko takie ciche i spokojne :) (jeszcze). Dorwałam metra i u mnie póki co 82,5 cm ale rośnie w oczach :)
 
Sweetka ja też tak myślalam tylko wyczytałam dziś inaczej :) nie pamiętam już jak mialam z Damianem raczej wtedy caly czas rowno przybieralam, teraz sie pocieszam bo dobrze by bylo po takim skoku przystopowac. Na pewno dziecko będzie teraz najwięcej przybierać wiec myślałam że może przez to by się to wlasnie zgadzało.
 
Annika gratuluje ale duzy chlopczyk :))) wspolczuje cukrzycy ale jakos to ogarniesz jeszcze tylko 12 tyg. Do terminu nam zostalo. To twoja pierwsza ciaza cukrzycowa? Tez dzis robilam test i bd czekac na wyniki. A powiedz mi to sie jakos objawia ??
Nie, to moja 2 ciąża cukrzycowa z 4. Miałam już taką 2lata temu. Była dietka, mierzenie poziomu cukru gleukometrem na czczo i godzinę po każdym posiłku a później wstrzykiwanie insuliny 4razy dziennie. Ogólnie dużo wyrzeczeń żywieniowych i dużo kłucia... Nic przyjemnego ale do przeżycia. W końcu czego się nie zrobi żeby maluch był zdrowy. Moja krzywa cukrowa to na czczo 93, po 1 godz. 204 a po 2godz. 125. W sumie zaważył ten wynik po godzinie. A i lekarz powiedział, że dobrze iż póki co przytyłam tylko 1kg od początku ciąży. Wagi też muszę pilnować.
 
reklama
Dziewczęta nie smarujecie brzuszków jakaś chemia, lubi przenikać przez skore do krwioobiegu. Popatrzcie na składy. Ja smaruje olejkiem z dzikiej róży, migdałowy tez dobry. Ale tak naprawdę to genetyka. Możemy tylko nawilżać.

Tak samo te kosmetyki dla dzieci np nivea przecież to paskudztwo straszne.

Fajne macie sny :) ja tez mam ciekawe ale jakos mało zabawne :p wczoraj padliśmy z mężem po ikei o 21. Nasza sypialnia już pomalowana. Teraz bede powoli ogarniać. Dzisiaj zostajemy w domu bo wszyscy znajomi hasają na imprezach aja siebie jakos nie widzę w tym stanie :) zrobię pyszne przekąski i bedzie fajnie
 
Do góry