reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita ja tez myślałam zeby z wózkiem zaczekać ..ale trafiła sie jednodniowa okazja cenowa i kupiliśmy...powiem ci ze czuje sie znacNie spokojniejsza wiedząc ze mam juz wózek :)jesli cos upatrzyłaś i wiesz ze to ten wózek który chcesz to kupuj :) do porodu zostały nam 3miesiace z kawałkiem to wcale nie tak długo..wrzuć link ..chetnie zobaczymy:)
 
reklama
Marzenka tylko problem w tym ze ja nie bardzo mam go gdzie trzymac a jeszcze przed nami malowanie i wymiana ogrzewania jakos na dniach. Tez bym byla spokojniejsza gdybym kupila ale do garażu to szkoda mi go stawiać.
 
Martita poczekaj do stycznia w sumie to juz styczeń za pasem :) moj teraz stoi w pralni :)ale tak jak kitki napisała ze cena z pewnością bedzie niższa ...wiec moze faktycznie lepiej zaczekac ....nam udało sie zaoszczędzić 50% wiec każdy przyoszczędzony grosz sie przyda..na pampersy :)
 
MARTITA ten Twój wózeczek też mi się podoba i dobre opinie mają x-landery.

KITKI ta zła passa musi się w końcu skończyć. Jutro będzie lepiej. Poproś kogoś o pomoc w zakupach, albo faktycznie zrób online. Ja często korzystam, u nas tylko tesco, ale wygodnie i z dostawą do domu.
 
Ostatnia edycja:
Martita nasz stał w piwnicy bo i tak był zapakowany w kartony. Poza tym spytaj w sklepie czy może u nich postac- my nasz odebralismy po miesiącu dopiero. A x landerek piękny. Ja jestem fanka wszystkich x landerow. Do swojego chciałam dokupić torbę bo tamta się zniszczyła ale nowa 160 zł a używanych nie ma. Wiec musze inna kolorystycznie dobrać.
Dziewczyny a miała któras x- move? Mam pytanie odnośnie światełek sprzodou wózka. U nas nie dzialaja:cool:
 
reklama
Do góry