reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja mam wizyty prywatnie co 4 tygodnie i zawsze i fotel i USG :)

Kurczę 700 g wydaje mi się dużo na ten tydzień, chociaż lekarka twierdzi, że w normie.
 
reklama
Schauma no nie wcale nie za duzo w normie zaczelas wkoncu dzis 25 tydzien ja 26 zaczne w czwartek i mam j maly tez pewnie wazy z 800 gram bo u knie to takie kluski sie rodza :)
 
Martita tak się właśnie z doktorem śmiałam, że chyba dopiero po porodzie się dowiem, czy synek, czy córcia;-) Pierwotnie miałam taki plan, by się nie dowiadywać, tylko na kartce dla M. poprosić o informację, teraz wolałabym wiedzieć, ale przyjmę ze spokojem, jeśli będzie się ukrywać aż do rozwiązania mały urwis.
Kto wie, może na przedświątecznej wizycie zrobi niespodziankę i się odsłoni;-)
 
Heej kobietki...
Mnie tak jak Beatę jakieś chorubsko męczy. Syropki i inne naturalne mikstury słabo działają, albo działają i po prostu stan się nie pogarsza, ale katar mnie wykańcza. Gdybym była w domu to pół biedy, ale w pracy to tak kiepsko. Z tej okazji zapisałam się do Ginki tydzień wcześniej i idę w piątek. Ja usg mam na skierowanie także nie zawsze, ale zawsze badanie na fotelu.
Drobi to obie jak narazie będziemy żyć w nieświadomości. Może przed świętami uda nam się zrobić to usg i się dowiemy, oczywiście jak maleństwo zechce się ujawnić.
 
Kitki to będzie moje polowkowe. Oby tylko było wszystko ok bo kopniaczki czuje co 2 dni. No i płeć mnie już tak intryguje bo nie wiem jak się zwracać do brzucha. Z Mija wiedziałam dużo szybciej.
Schauma gratuluję udanej wizyty. Maluch rośnie jak na drożdżach.
 
Dobrej nocy kobietki .. Ja padam młoda dała mi w kość wczoraj (nastolatka) muszę odespać a i synu budzil sie w nocy wiec ja mam zamiar się dziś wyspać .
 
Hej dziewczyny,
kilka dni nie zaglądałam, bo mąż wyjechał i sama na włościach jestem. Po pracy robię za taksówkę dla moich dzieci - przywożę ze szkoły, rozwoże na zajęcia dodatkowe. Nie ma czasu dla siebie. Ech, takie czasy. Kiedyś to biegało się po mieście z kluczem na szyi, ale teraz to bym dziecka nie puściła samego. Jeszcze nie.:no:
Nie nadrobię wszystkiego,ale chciałam się pochwalić, że byliśmy na USG 3/4d - dzidzia buźkę schowała, ale za to dokladnie pokazała płeć i potwierdziła się dziewczynka:-)
Tak się nakręciłam na dziewczynkę, że nie wyobrażałam sobie innej opcji! Tak że jestem bardzo bardzo szczęśliwa, mąż i córcia też, tylko synek jeszcze wietrzy spisek i ma teorię "ukrytego pisiorka":-D
Wybraliśmy imię Pola, ale podoba nam się też Alicja i Aniela...
W czwartek dołączam do wizytowych dziewczyn, też mam badania połówkowe, więc w tym tygodniu uda mi się dwa razy zajrzeć do dzidziusia :-)
Umówiłam się też na kolejne 3/4 d na 28 grudnia, może uda się buźkę zobaczyć.

Schauma - gratuluję dorodnego chłopca!
Drobi - podziwiam za cierpliwość w oczekiwaniu na info o płci i do tego poczucie humoru :-)
 
Drobi, najważniejsze, że maluszek zdrowy, a płeć w końcu kiedyś musi ujawni :) Ale to jest niesamowite, obie kwietniówki jesteśmy, a mój waży 700 g a twój maluszek dopiero 300 g, pomyśl sobie jak szybko zacznie teraz przybierać. 100 g tygodniowo jak nic :-) Za chwilę będziesz te kopniaki czuła co ja a nie jakieś tam pukanie kolankiem :-D

Dziewczyny chorujące zdrówka Wam życzę :*
 
reklama
Dziewczyny nutro ide na krzywa cukrowa. Ostatni posilek zjadalm o 19.00 zeby bylo 12 h przerwy. A co rano ?? Moge sie napuc wody?? Czy totalnie nic? Pytam bo w necie roznie piszą...
 
Do góry