reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Gratulacje :)
A my w piątek myślę się dowiemy czy Alicja czy Geniu ( Eugeniusz- po tacie mojego męża, który zmarł jak miał 9 lat.... strasznie to cały czas przeżywa , i chce zeby nasz syn mial tak na imie jak dziadek )
 
reklama
Alexia gratulacje! Super trafiliscie z dziewczynka ze wzgledu na te ubranka :-)

Drobi to moze Twoje dziecko czuje, ze nie do konca chcesz poznac plec i idzie Ci na reke ;-)
 
Cześć dziewczyny,

u mnie choroby ciąg dalszy. Strasznie leci mi z nosa, mam katar i ciągle kicham. Mój Mariuszek aż się denerwuje, bo często po takim mocniejszym kichnięciu przebudza się i daje mi kopniaka ;-)

Drobi, Aluniawdz, klaczek - trzymam kciuki za poznanie płci maluszków przed świętami. Wstydziochy małe z nich ;-)

Aluniawdz czyli i Ciebie dopadło to wstrętne choróbsko, Szkoda że musisz być w pracy.

amko gratuluję dziewczynki. Pola to bardzo ładne imię.

Alexia czyli Wiki dalej utrzymuje że jest Wiki. Trzymam kciuki żeby się już nie zmieniło.

Schauma nosisz już w sobie kawał dzieciaczka. Niech rośnie jak największy, to będzie w przyszłości obrońcą całej rodzinki, jak tatuś przejdzie już na emeryturę ;-)

Rsz91 o której godzinie masz w piątek USG?
 
Beatka i alunia wspolczuje i zycze zebyscie szybko wyzdrowialy :*


Rsz no ja tez ciekawa jestem tego twojego usg :) co do imienia to bardzo ladny gest z twojej strony .

Alexia zeby sie juz nie zmienilo hihi bo co ty z tymi kartonami bys zrobila ;)) gratuluje ;))
 
16:15 :D:D:d już się doczekać nie mogę!!.. Miałabym wcześniej to usg, ale mąż kończy prace o 15;00 a chce zeby też widział
 
Dziewczyny gratulacje udanych wizyt!!! Widzę, że się dzieje coraz więcej :)

ALEXIA gratulacje ! widzę Twoją radość:)

RSZ będę trzymać kciuki za pozytywne wieści. Myślę, że dla męża będzie to wiele znaczyło, bardzo miły gest.

Schauma no no :) Super dzieciaczek:)

Amko gratulacje dziewuszki :)

Dziewczyny kurujcie się kurujcie, teraz taka pogoda i sprzyja infekcjom, ale w ciąży trzeba wyjątkowo dbać o to by nie złapać jakiegoś wirusa, bo to może źle wpłynąć na dzidzie.

Co do częstego USG, to rozumiem, że super się patrzy na dzidzie i że to uspokaja, ale często poddawanie dziecka falom z USG nie jest chyba najlepszym pomysłem. Nie chce nikogo zdenerwować, tylko podzielić się wiedzą, czytałam badania amerykańskich naukowców, którzy zalecają ostrożność, gdyż długofalowe skutki poddawania płodu są jeszcze nie zbadane, jeszcze potrzeba kilkudziesięciu lat. Natomiast ostatnio czytam książke ''Poród naturalny'' Iny May Gaskin ( znanej położnej) i tam również kategorycznie wyraża negatywną opinie na temat narażania płodu na ultrasonografie. A właśnie, jak ktoś chciałby się przygotować do porodu i spojrzeć na niego z bardziej humanistycznej niż technologicznej strony to szczerze polecam książke :-)

Pozdrawiam !
 
Widze, ze imie Julia i Alicja bardzo popularne na naszym forum :-)
marciosz tez gdzie te badania widziałam, ale z moja nerwica :zawstydzona/y: ciężko mi wytrzymać ponad dwa miesiące do kolejnego usg. Mysle, ze podglądanie dzidziusia raz w miesiącu przez kilka minut, bo moje usg nigdy nie sa długie, to nie jest jakos bardzo dużo.
 
Sweetka i jak krzywa cukrowa??
Rsz mi ze spaniem tez się pozmienialo, ale w drugą stronę[emoji14] kiedyś mogłam spać i spać a teraz nie dłużej niz do 7 ;)
Alexia gratuluję dziewczynki :) no to teraz masz mnóstwo prania i prasowania hehe [emoji14]
Beatka mam to samo z tym kichaniem... Dzieciaczek się denerwuje ;) w pracy biorę sobie hoolsa mocno eukaliptusowego i w miarę mogę oddychać.
Marciosz też się zastanawiałam jak to z tym usg jest... Dzięki za podsuniecie książki, z chęcią coś takiego przeczytam.
 
reklama
Do góry