reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
RSZ nakleiłam 150 pierogów z kapustą i grzybami, jak jeszcze znajdę trochę czasu przed świętami to ze szpinakiem zrobię, żeby był jakiś wybór :-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-D
 
Karolina gratulacje :-)
Martita masz wizytę w moje urodziny :-)
Beata zdrówka :-*
Nise co do usg to na NFZ nie robią co wizytę mi już by kilka razu nie robila bo "w tym tyg się nie robi" ale mi jak na razie robi co wizytę bo plamilam
Rsz każdy mąż ma prawo do tygodnia opieki nad żona po porodzie mój brał ostatnio i brać będzie i teraz,to L4 wystawiają w szpitalu przy wypicie że szpitala
Hej :-) U nas noc ciężka jak wczoraj córcia miała 38 stopni do tego katar i kaszel oby szybko przeszło, ja dziś bardzo senna jestem, chce się zapisać na usg tak prywatnie tylko nie wiem jakie polecacie te 3d czy jakie?
 
Tak klaudyna :) bo przy 4d też masz 2d z pomiarami robione potem dla ciebie włączą 4d czyli widok w trójwymiarze, ze zdjęciami i płytką na pamiątkę :)
 
Rsz91 - to prawda maz dostanie na zone opieke. Ja meza nie mam i byl problem. Szpital nie chcial wystawic partnerowi. Wypisal mu dopiero jego lekarz rodzinny na podst wypisu ze szpitala ze cesarka byla. Takze to zalezy od podejscia lekarza
 
Drobi - u nas niezapowiedzianych gosci nie wpuszczalam i tyle :p bo co to ma byc? Po to sa tel by zadzw i uprzedzic a nie wpadac kiedy sie chce. Moi tescie mieszkaja 500m od nas. Jak kilka razy odbili sie od domofonu to teraz najpierw zadzwonia zanim sie pojawia
 
Karolina gratuluję syneczka!!! :D super! :D

Kitki poważnie chodzisz na usg co 1,5 tygodnia??

aniabuu Gaja śliczne imię, bardzo mi się podoba! :)

Beata wybraliście najpiękniejsze męskie imię świata :) <3 kocham to imię bo to imię mojego męża... :) najcudowniejsze :)
zdrówka życzę!

ja juz ostro kompletuje wyprawke dla dzidzia i juz zaczęłam kupowac akcesoria do pokoju :) dzis przyszedł klosz od lampy :D
remontowo idzie fajnie, jesteśmy na etapie wyboru drzwi i paneli :)
 
reklama
Tescie nas odwiedzili z godz po tym jak wrocilam z corka ze szpitala :eek: ale mialam pewnie wzrok bazyliszka bo po 10 min wpadli na to ze chyba to glupi pomysl i ze przyjda kiedy indziej. Nie wyprowadzalam ich z bledu :D
 
Do góry