reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
sweetka może zadzwoń do punktu poboru badań tam gdzie masz robić krzywą i się dowiedz .. Tak chyba będzie najprościej i nikt nie wprowadzi Ciebie w błąd. Ile masz tej krzywej Ja zapisane mam 75 na kolejną wizytę . Obawiam się tej krzywej bo ustatnio wyszła mi cukrzyca ... teraz z nie ciśnienie eh nie może być spokojnej ciąży zawsze cos ....
 
Ja napilam sie rano kilka lykow wody, tak jak zwykle przed pobraniem. Potem w ciagu tych dwoch godzin po wypiciu glukozy nie mozesz pic, jesc i chodzic.
 
Dzzien dobry.

Wczoraj ubralam choinke i ustroilam salon. Jak maly zobaczyl jak sie ladnie swieci to ciagle bije brawo i krzyczy "laaaadnie mamo" :-)

Renia dopisz mi prosze na liscie chlopiec Mikołaj Piotr

Jak sie dzis czujecie ciezaroweczki?
 
Ostatnia edycja:
Hejka :)
Schauma - ale przegiecie z tymi odwiedzajacymi w szpitalu. Do mnie przychodzil tylko maz do kolezanki mama bo maz byl chory. Za to na korytarzu tlumy. Do sal wpuszczali po 2 odwiedzajacych naraz i sie wymieniali. Sterczeli na korytarzu i jak sie przejezdzalo wozeczkiem z dzieckiem to wsadzali glowe zeby obejrzec :rolleyes:
Tescie dobrze wiedzieli ze bylismy bo zapytali gdzie z takim maluszkiem poszlismy to maz powiedzial ze nigdzie ze w domu bylismy ale pewnie lezelismy albo w lazience bylismy albo sie seksilismy. Doslownie tak im powiedzial pamietam jak dzis ;) dodal ze wystarczy uprzedzic i na pewno zobacza wnuczke ze po co na darmo chodzic ;) strzelili karpia ale przestali niezapowiedzeni tarabanic
 
Drobi - ale wstydzioszka nosisz :D
Klaczek - ja mam polowkowe w przyszlym tyg. Dalej nie czuje ruchow wiec schizuje dalej

Dziewczynki gratuluje udanych wizyt:) i zdrowka dla chorowitkow wszystkich

Karolina - radosc dzieci bezcenna prawda
 
Hej :)
Wstałam pół godziny temu.... tak się jakoś nauczyłam , że budzę się jak mąż daje mi buzi przed wyjściem do pracy o 6:45 zamykam potem oczy i budze sie po 8:p... normalnie nie poznaje się w ciąży i mój maż też:p bo normalnie to ja sypiałam 4-5h i już się wierciłam do wstawania..

Sylwestra spędzamy pewnie u kogoś w domu , czyli tzw. domóweczka... Na tańce nie idziemy żadne , nigdzie nie jedziemy też bo chętnych brak... ale za to 16 stycznia jedziemy na tydzień na narty do Słowacji... oczywiście nie będę jeździć :( ale chociaż pospaceruje itp. :) sam wyjazd z domu już jest cudowną wizją:)

jeszcze 2 dni... 2 dni... już nie mogę wytrzymać... Dzidzia kopie kopie cały dzien dokazuje ..
 
Drobi gratuluje wizyty nie wiem czemu wczoraj wcielo mi twojego posta :eek: moja cora byla takim wstydziochem ujawnila sie dopiero w 32 tygodniu ciazy hehe a wojtek i Maks odrazu nogi rozlozyli :)oczywiscie tylko przyklad daje :))

My tez sylwestra z dziecmi u znajomych ktorzy maja corcie w wieku mojej lucji. spedzimy bo ta dziewczynka akurat 31 gr.ma urodziny wiec my na dzieciato sylwestra a i tak nie mialabym sily na nic innego :)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Na wczorajszej wizycie lekarz potwierdził na 90%, że jest Wiktoria :-) Yes Yes Yes !!!! Zdrowa, żyw, pełna energii. Wiercila się strasznie.Co parę sekund zmieniała pozycję :-) lekarz powiedział, że dawno nie widział takiej wiercipiętki :-) w ciągu niecalych 2 tygodni waga z 380 wzrosła do 520 !!!. Bardzo cieszę się, że dziewczynka, mąż ze swoją siostrą nadal twierdzą, że nadzieja umiera ostatnia i jeszcze są szanse na chłopczyka :-)
Gratuluję Wszystkim udanych wizyt !!!
 
Do góry