reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Hej dziewczyny, ja też mam jutro połówkowe, z tym że o 7:40 więc nie będzie dużo czekania, mój Mały za wiele się nie rusza, ale mam nadzieję, że wszystko ok :)

Zdrówka dla wszystkich chorowitek :*
 
Jutro ciekawy dzień się zapowiada, tyle wizyt, piszcie, czekamy na relacje i trzymamy kciuki:-)

Ja szykuję rzeczy na wyjazd. Te wyjazdy zimowe są dużo grosze, na parę dni więcej rzeczy niż na miesiąc wakacji...
Alexia - mojemu synkowi trochę pomagały te kropelki, właściwie to jedyne, które lekką ulgę mu przynosiły. Miał biedak mega kolki do 7mż.
Kitki - to ja mam do Karpacza bliżej , jakieś 45min, ale Ty za to nad morze masz rzut beretem, tego zazdroszczę :-)
Antus - pierwsze słyszę o tym łupieżu...jak to się objawia? Krostki są wszędzie czy tylko na główce? Co za nazwa? Ciągle jakieś nowe wirusy i choróbska się pojawiają. Zdrówka życzę. A odseparować się od dziecka??? No właśnie niby jak?? Uważaj na siebie.
 
Martita, z tego co pamiętam to mi oxy podali zupełnie na samym końcu a po 10 minutach urodziłam, bo lekarka mi tłumaczyła, że może być u mnie problem z urodzeniem łożyska, nie wiem dlaczego ale rzeczywiście nie urodziłam całego i musieli mi robić jeszcze łyżeczkowanie po porodzie. U mnie raczej pustki na porodówce były bo dwie sale stały puste.

U nas Laura spała z nami w pokoju ale w swoim łóżeczku przez 2 miesiące, potem zauważyłam, że budzi się przez to że my się w łóżku wiercimy, a poza tym mój mąż często w nocy wstaje i ją budził. Więc jak miała 2 mce to poszła do swojego pokoiku spać i budziła się w nocy na karmienie 1-2 razy i wtedy ją przynosiłam, ale po karmieniu zawsze odnosiłam do łóżeczka. Zaczęła przesypiać całe noce jak ją odstawiałam od piersi (10mcy) i tak jak u Reni jak się budziła to dawałam wodę i po 3 dniach chyba stwierdziła że na wodę to nie warto wstawać. Teraz nie ma raczej opcji żeby w ogóle u nas w łóżku usnęła, tylko u siebie w łóżeczku.

Milady mnie swędzi nie tylko biust ale i plecy, uda brzuch wszystko, czasami mam wrażenie że się zadrapię :/

Alexia ja też stosowałam Sab simplex i trochę pomagały, ale nie kupowałabym na zapas. A nuż będą niepotrzebne, poza tym można je bez problemu dostać w sklepach np. które sprowadzają chemię niemiecką. Espumisan polski ma podobno ten sam skład tylko stężenie niższe więc jakby co można od tego zacząć próbować.
 
Dzięki Wszystkim za info o kropelkach. Kupię jedną buteleczke tak na wszelki wypadek.
Właśnie wróciłam z prenatalnych. Wszystko jest w porządku, wszystkie wyniki w normie. Nagraliśmy sobie płytkę ale mieliśmy pecha bo nasz skarb miał takie pozycje, że kiepsko widać. Co do płci to podejrzewa dziewczynke ale na 100% nie potwierdzi :-). Ja juz innej opcji nie przyjmuje, trzeci lekarz mówi, że dziewczynka wiec tak już będzie. Noszę pod serduszkiem Wiktorię :-)
Trzymam kciuki za jutrzejsze badania. Dziewczyny nie martwcie się, wszystko będzie dobrze. Jutro wrzucę jakieś fotki na forum dotyczącym badań i wizyt.
 
Bluelovi właśnie o czymś takim myślałam, ja mam już łóżko w niej w pokoju, w którym śpię jest duże bo takie dla dorosłego 90/200 ale wiem, że w Ikea można dokupić barierki więc dokupmy i jakieś poduszki i będzie pasowało
Renia podział jak u nas :-D
Martita ja miałam nacięte krocze i wyraziłam na to zgodę
dziewczyny super, że wizyty się udały i fajnie, że dzieciaczki tak wam ładnie śpią, mam nadzieję, że i moja córcia kiedyś będzie ładnie zasypiać i nie budzić się w nocy, jak nie, będzie trzeba sobie jakoś poradzić ja z mężem się podzielimy :-D Moja córcia od około 10 msc śpi u siebie w pokoju i cały czas nie było problemu z nockami, pojawił się jakoś z 1,5 msc temu i tak jak na razie problem jest, co do maleństwa to na początku na pewno będzie spać z nami w sypialni, ja to lubię jak maleństwo śpi z nami, nawet w łóżku :-) po jakimś czasie przeniesiemy je do pokoju córeczki i będą spać razem :-) ja dziś byłam u babci, teraz już odpoczywam i chyba zaraz zjem czipsy :-D
co do pogody to u mnie bardzo zimno było dziś
trzymam kciuki za wizyty kochane :-D
ja kropelek nie podawałam córci, nie miałam potrzeby
 
Alexia no to gratuluję Wiktosi :-)
Ja też będę chciała żeby lekarz nagrał mi jutro na płytkę badanie USG, ale nie wiem czy będzie miał taką możliwość.
Mam nadzieję że i u mojego maleństwa wszystko ok.
 
reklama
Alexia gratuluje córki!

A za wszystkie wizytujace jutro trzymam kciuki :-)

Co do kropli to my przerobiliśmy kilka różnych a pomogl dopiero lek na receptę Debridat, można kupic sobie butelkę Sab Simplex na wypadek ale lepiej żeby się nie przydaly :tak:

Dzieki za info odnośnie oxytocyny, tym razem nie pozwolę sie podlaczyc do kroplówki :-D
 
Do góry