reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Mnie ból głowy nie męczy za to zgaga okropna :/ Dziś od samego rana do południa potem przeszło i teraz na wieczór znowu ;/ Nie mam już sił do niej, nic mi nie pomaga- 2 razy wzięłam nawet rennie i nawet to nie pomogło czasem pomogą migdały lub mleko ale na taką skalę że i tak masakra :/ Męczy mnie prawie codziennie a pilnuję lekkostrawnej diety, piszą że to od hormonów.... Nie wiedziałam że to może zacząć się tak wcześnie, w 1 ciąży miałam dopiero na sam koniec i od czasu do czasu :/
 
reklama
Miladyyy a na kiedy macie ustaloną datę ślubu?
Byłam z mężem w te wakacje, na początku lipca w Zakopanem. Piękne miejsce, mąż zakochał się w górach :-)

9.01.2015, ale właśnie okazuje się, że obecna sala to kiepski pomysł, musimy na szybko szukać innej :( już się poryczałam i nie odzywam się do chłopa, jemu wszystko wisi...
 
Antus od spiewania 24h na dobe jest moja corcia. Najpierw w kolko sto lat teraz niania nauczyla ja duzo piosenek wiec mamy z 6 utworow non stop no i oczywiscie mamy bic brawa ☺
MiLadyyy nie przejmuj sie. Ten typ (meski) tak ma. On chce Ciebie i dzidziusia a gdzie bedzie slub to mu lotto obys byla zadowolona - tak w kazdym razie jest z moim Panem i Wladca
 
Nawet przez chwilę nie wątpiłam, że Antek będzie gwiazdą wieczoru;-) Przygotowania do przedstawienia i sam występ mogą okazać się bardzo pomocne w integracji, fajnie, że powoli odnajduje się w nowej grupie.
No i dobrze, że ból głowy Ci przeszedł. Mnie pobolewa i przestaje. Najlepiej działa spacer, prawie zawsze się sprawdza jako środek przeciwbólowy.
 
Lunka,ja rowniez jak reszta koleżanek trzymam kciuki za dzidzia i twoja szyjkę...oby nie skracała sie i wszystko ustąpiło....ja dziś miałam kłucie w pochwie i tak myśle czy to może tez skracanie?tez sie zaniepokoiłam..
 
reklama
Jestem spokojniejsza jesli chodzi o biust..naprawdę po nocy wyglada na bardzo obrzmiały i te sutki takie sine i wielkie ...w żadnej z moich ciąż nie urósł mi biust tak bardzo jak teraz...i nie miałam wyciekającej siary..wiec może teraz będzie..bo naprawdę zmiana ogromna w tym temacie :)az sie przestraszyłam ostatnio ze cos nie tak :)liczę na długie karmienie piersią...moje dzieci karmiłam pół na pół moim mlekiem i modyfikowanym teraz mam cel zeby wykarmić dzidzia tylko moim :)
 
Do góry