reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja też mam przeczucie, że bedzie synek, a chciałabym drugą córcię. Mąż mówi, że chciałby parkę, ale jakoś tak bez przekonania. Tak jak piszecie, najważniejsze aby było zdrowe.


Nie mogę zrobić suwaczka:wściekła/y: no nie udaje mi się, a wasze takie ładne
 
reklama
Aniu witaj!!
Super że u was wizyty udane, dzieciaki zdrowo rosną :)
ja coraz bardziej się stresuje, jeszcze 3 tyg do scanu ;-)
ostatnio ma straszne nerwy, wszystkim się obrywa. Dodatkowo zgaga męczy i mdlosci na szczęście nie każdego dnia. Wczoraj z mężem mówiliśmy o imionach, dla dziewczynki wybraliśmy takie co by trochę Polsko- angielskie było i wyszło że może Helen, a wołać możemy też heli bądź Helenka. Ale to tylko takie głupie gadanie Ja nadal nie wierzę że noszę dzidziusia pod sercem
 
Aniabuu moj maż wczoraj mi powiedział ze nie jestem sobą, ze w ciąży strasznie nerwowa sie zrobiłam...a ja myśle ze przesadza;)cos tam sobie pokrzyczę ale zeby odrazu ze nerwowa jestem...;)dzieci i maż chyba maja ze mną ciężki czas i tak przez te pare miesięcy jeszce...
 
Renia olej kokosowy to cud natury:)ja uwielbiam kurczaka smażonego i warzywa na takim oleju...a poza kulinarnym zastosowaniem ma mega duzo właściwości w kosmetyce ...rewelacja na zniszczone włosy ...i na sprawy kobiece tez podobno
 
MiLadyy tak olej kokosowy taki spozywczy w sloiku bo ma konsystencje takiego maselka :)
Marzenko tak wlasnie slyszalam dlatego kupilam ;) Chociaz jesli chodzi o olejowanie wlosow to probowalam tez innych i wydaje mi sie ze akurat moim wlosom sezamowy bardziej sluzy ale na pewno sie przyda wszedzie go tak zachwalaja ponoc wybiela nawet zeby :)
 
Marzenko nie przejmuj się. Mi mój mąż również powtarza że zrobiłam się bardziej nerwowa. A to dlatego, że nie pomaga mi w domu. Jak byliśmy sami, to ok, jakoś dawałam radę sama ze wszystkim (mąż często pracuje po 12 godzin dziennie), ale jak w kwietniu przyjdzie na świat nasze dziecko, to już nie będzie tak kolorowo, nie poradzę sobie sama ze wszystkim, dlatego zaczęłam krzyczeć i denerwować się na niego (co nie jest zbyt dobre) jak bałagani, jak czegoś nie robi. Tak jakby powoli przygotowuję go do sytuacji, gdy będzie nas trójka.

A wczoraj wieczorem załamałam się. Myślałam że odpocznę sobie dzisiaj po ciężkim tygodniu pracy, a tu nagle dzwoni mój kierownik z prośbą czy nie przyszłabym jutro (czyli dzisiaj) do pracy na 10:00. Nie mogłam mu odmówić, bo muszę starać się na koniec, jak za jakiś czas pójdę na zwolnienie i roczny urlop macierzyński. U mnie w pracy są ostatnio zwolnienia grupowe i muszę pokazać mu że jestem dobrym pracownikiem i zawsze może liczyć na mnie
Ale jest ciężko :confused2:

Miłego i spokojnego weekendu życzę Wam dziewczyny. Odpoczywajcie i nabierajcie sił na kolejne dni ciąży :-)
 
Witaj Anna :-) gratulacje :-)
Beata trzymaj się w pracy:-*
Kochane u mnie średnio, czasami mi strasznie niedobrze wczoraj wymiotowalam, teraz jadę do teściów będziemy tam do jutra wieczora, nawdycham sie świeżego powietrza i może poczuje się lepiej:-) tylko podróż mnie przeraża bo już mi niedobrze a z godzinę będziemy jechać :-(
 
klaudynaaa - godzinkę podróży jakoś przeżyjesz, za to jak fajnie sobie wypoczniesz, dzisiaj taka ładna pogoda, słoneczko :-)

anna2406 - spory brzuszek, widać że ktoś tam mieszka ;-)
 
Klaudynka ja tez dziś zabieram moja rodzinke na świeże powietrze ..jedziemy do sadów na jabłka pozrywać z drzewek i poodpoczywać na powietrzu ..po całym tygodniu pracy taki wypad to jak mini urlop:)
 
reklama
Do góry