reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Cześć Dziewczyny :-) mam nadzieję, że nie jest za późno na to by dołączyć do waszego grona ?

Mam 38 lat i to moja pierwsza i naturalna ciąża :) cud, zaskoczenie , i tak wielka radość, że aż boje sie cieszyć by nie zapeszyć ... to już 11 tydzień więc wierzę , że najgorsze za mną .... będzie mi bardzo miło dzielić z wami ten najpiękniejszy czas w naszym życiu
Witamy, witamy :) I gratulacje :happy:
 
reklama
Ja nie mam zadnych przeczuc, ale maz tak gada o chlopcu ze juz chyba podswiadomie sobie wmawiam ;-)

Anna witamy!

Ja dIs jade do mojej ginekolog na wizyte.
 
termin ma na 03. kwietnia co do płci nie mam przeczuć ale chyba chcielibyśmy dziewczynkę bo mój partner ma już synka z poprzedniego związku ale mi jest zupełnie obojętne byle zdrowe było :-)
24.09 ma pierwsze prenatalne może już coś bedzie widać bo my chcemy wiedzieć ;-)więc bede podpytywać
Jutro mam wizytę u genetyka ( niestyty po 35 roku życia ryzyko wzrasta ) więc jestem troszku zestresowana
 
Cześć Dziewczyny :-) mam nadzieję, że nie jest za późno na to by dołączyć do waszego grona ?

Mam 38 lat i to moja pierwsza i naturalna ciąża :) cud, zaskoczenie , i tak wielka radość, że aż boje sie cieszyć by nie zapeszyć ... to już 11 tydzień więc wierzę , że najgorsze za mną .... będzie mi bardzo miło dzielić z wami ten najpiękniejszy czas w naszym życiu


Witaj droga imienniczko :) ja tylko trochę młodsza, bo mam 36 lat ale za to u mnie już 4 ciąża :)


termin ma na 03. kwietnia co do płci nie mam przeczuć ale chyba chcielibyśmy dziewczynkę bo mój partner ma już synka z poprzedniego związku ale mi jest zupełnie obojętne byle zdrowe było :-)
24.09 ma pierwsze prenatalne może już coś bedzie widać bo my chcemy wiedzieć ;-)więc bede podpytywać
Jutro mam wizytę u genetyka ( niestyty po 35 roku życia ryzyko wzrasta ) więc jestem troszku zestresowana

Ja już miałam usg genetyczne 15.09, więc rozumiem Twój stres. W końcu też jestem w grupie ryzyka z racji na wiek... Ja 23.09 mam wizytę i odbiór wyników testu papp-a i rozmowę z genetykiem. Chociaż po usg genetycznym jestem już spokojniejsza, bo lekarz nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości. O płeć z wrażenia nawet nie zapytałam ale jestem już umówiona na usg połówkowe na 17.11, to wtedy pewnie się dowiem, bo to już będzie 21tc.
Także trzymam kciuki za Twoje wyniki :-)
 
Hej dawno nas nie było ale u nas wszystko w jak najlepszym porządku. Wczoraj p doktor powiedziała że chyba bd synek, nie wiem czy to już widać ale zachowam dystans co do wstępnej oceny. Synek też mówi, że bd braciszek więc... a byliśmy zdania że bd dziewczynka, no nic ważne żeby zdrowe !!!!! Pozdrawiamy ciężarówki :* !!!!
 
reklama
Do góry