reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja w poniedziałek zobaczę mojego kurczaczka:)koleżanka mi powiedziała ze według genetycznych badań z krwi mogą tez określić płeć dziecka ..ciekawe czy to prawda..wszyscy obstawiają chłopczyka ...moja córcia jest jedyna wnusia w rodzinie wiec liczę ze może jednak dziewczynka będzie :)
 
reklama
Tak sobie myśle ze może jakies ubraniowe zakupy mogłabym w końcu dla siebie zrobić...jakies legginsy i dłuższe tuniki na jesień do moich kozaków :)może jakies szaliki jesienne w fajnych kolorach ...kurtkę na zimę mam obym sie w niej dopięła :)kupiłam używana dłuższa puchowa taka do kolan..z kapturem :)a ze była używana to z rozm nie mogłam wybierać i wyszło ze kupiłam rozm L a nosze M:)
 
Wczoraj zanim poszłam spać to tak sobie tez pomyslałam o tym bieżącym roku...u mnie bardzo duzo sie wydarzyło....w marcu moj maż miał wylew, operacje podejrzenie chlonniaka ...stres i ciężki czas...naszczescie wszystko pozytywnie sie skończyło i wrócił do pełnego zdrowia...teraz dzidzi na uwieńczenie tego stresu i ciężkiego czasu..radość:)
 
Beata, a czy firma miała prawo poprosić Cię o pracę w sobotę? bo chyba kobietom w ciąży nie wolno pracować w nadgodzinach.

Dziewczyny, gratuluję udanych badań, dopisałam na wątku o badaniach relacje z mojego.
Naprawdę odetchnęłam po wczoraj. :)
 
Marzenka, to rzeczywiście bardzo dużo dzieję się w tym roku w Waszym życiu. Na szczęście mąż wrócił do zdrowia i w nagrodę dostał kolejne dziecko :-) Jak na filmach;-)

Oda, gratuluję udanego badania USC. Cudownie że z dzidzią wszystko OK :-)

Tak, to prawda, kobietom w ciąży nie wolno pracować w nadgodzinach. Ale kierownik poprosił mnie, a są u nas zwolnienia i nie chciałabym zaraz po powrocie z urlopu macierzyńskiego, za kilka miesięcy otrzymać wypowiedzenie... Dlatego póki mogę, staram się :-(
 
Beata mam nadzieje ze Twoj pracodawca to doceni, ja juz aie nauczylam zeby patrzec na siebie, przez trzy lata siedzialam w kolchozie, nie bralam zwolnien ani na dziecko ani na siebiea nic z tego nie mialam i nie mam tylko czuje sie wykonczona psychicznie...

Marzenka bawcie sie dobrze.
 
reklama
Do góry