reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
U mnie zupa szczawiowa w wersji do picia ..kotlet mielony, ziemniaczki , sos grzybowy, sałatka z ogórków kiszonych z cebulka...biorę sie za obiad...bo nic nie gotowe...poza zupa wczorajsza...:))) MArita jaki dressing używasz do sałatki po grecku?....nie robiłam nigdy...a chyba mam składniki:)sałata , feta, oliwki..cos jeszcze potrzeba?:)
 
Mam pytanie do mamuś które mięsa nie jedzą....kupiłam tofu i za nic nie wiem co z nim zrobić :)proszę o jakiś pyszny sprawdzony przepis:) a tak na marginesie to co to jest tofu i jak smakuje?...kupiłam z ciekawości ale nie mam zielonego pojęcia na ten temat :)
 
Ostatnia edycja:
Marzenka ja zrobiłam taka podobna do greckiej ;-) bo bez salaty, my nie lubimy oboje. Ja dodałam pomidory i paprykę jeszcze a polalam oliwa z oliwek.
 
Czemu ja dopiero teraz czytam co pisaliście przez cały dzień ? A tu tyle o jedzeniu ! Więc oczywiście głodna już jestem :-)
Koty zostają aż je wykastruję bo dopiero wtedy będą chętni.
Co do spania na brzuchu to bardzo lubię ale od jakiegoś czasu źle mi się tak leży. Czuje się jakbym miała coś twardego w brzuchu więc śpię tylko na boku.
 
Dziewczyny ja tez niestety nie będę umiała takiej listy zrobić , ale za to na salatce greckiej to sie znam ;-)
Sałata, ogórek, pomidor, cebula, feta,papryka zielona, oliwki, oregano, oliwa z oliwek, ocet winny, sól, pieprz.
 
Witajcie, czytam Was prawie codziennie ale mam jak w pierwszej ciazy- ZAPACHO-DOTYKO-SWIATLO-JADLO-WSTRET taki kac gigant 24h. Żal mi synka bo pół dnia jestem z nim sama. Śpię jak on śpi i jak tata wraca z pracy. Nic ze mnie mały nie ma. Albo latam do WC albo siedzę i czytamy, klocki itp zupełnie brak sił na aktywność. Jutro pierwsza wizyta u ginka proszę o kciukasy.
 
reklama
Agga30 dokładnie tak to jest, szczególnie jak w ustach ten nieprzyjemny posmak- porównuję to wtedy do takiego mega kaca. I niby bym coś zjadła a z drugiej strony mnie odrzuca. Kciukasy trzymamy :-)
Ten posmak dziewczyny to chyba nie jest objaw konieczny także się nie przejmujcie i cieszcie bo to nic przyjemnego. U mnie zaczęły się jeszcze wieczorne zgagi.
 
Do góry