reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Aniabuu witamy, powiększa sie nasze grono :-) a na co te zastrzyki?

Milka fajne te testy u Was, zdecydowanie praktyczniejsze niż pobieranie krwi.

Marzena WOW u mnie juz widac brzuch ale taki jak Twój to miałam w pierwszej ciąży dopiero jakos w 5 miesiącu :-) a tak masz przez caly dzień bo mi się dopiero na wieczór powiększa?
 
Przez cały dzień ...teraz jest u nas 1.40 w południe ....zjadłam cos i po jedzeniu ciut większy ale ogólnie duży jakiś taki ;)
 
Ostatnia edycja:
ooo rany :happy: ale masz już brzuszek ale słodki
u mnie na razie taki
 

Załączniki

  • DSCN5622.jpg
    DSCN5622.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 43
Renia piękny brzuszek:szok: ale poza tym to taka taka szczuplutka jestes.
Na razie będę chodzić do tego lekarza ale zobaczę co mi powie o porodzie bo 1 miałam cesarka i teraz tez bym chciała, niby mi kiedyś tak obiecał ale różnie słyszałam że 2 wcale nie musi być cesarka.
 
Sylwia Ja mieszkam w USA i tutaj nagminnie robią przy kolejnych ciążach cesarkę moja koleżanka miała 3 ..lekarz nie pozwolił jej naturalnie urodzić :(nie wiem czemu tak jest....
 
reklama
Ja miałam za każdym razem naturalny poród ...bolało jak nie wiem ale szybko o bólu zapomniałam :) boje sie cesarki...chyba mamusia dłużej potrzebuje czasu na dojście do kondycji po cesarce..zawsze to operacja mimo wszystko:(
 
Do góry