reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Boże dziewczyny , wyszłam z domu i 8 stron napisalyście, przeczytalam i niewiele pamietam ;OO

witam nowe mamusie i trzymam kciuki za wasze wizyty i bijące serduszka ! :*

Ja czuje sie lepiej duzo lepiej rano jest gorzej i wgl nie mam na nic ochoty ale teraz siedze przy kompie i sie czuje jak bogini a nie w ciazy ;D brzucha nie ma wielkiego mdłosci nie ma spac sie nie chce ;DD mąz na rybach a ja siedze z synem bo córka u dziadków , on oglada mini mini i odpada do snu a ja mam forum ;DD także pocieszam was ze niedługo wsszystkie wrócimy do normalnego zycia ;) drugi trymestr tak dlugo oczekiwany juz niedlugo sie zacznie ;))

co do piersi to ja niewidze zadnej róznicy, zreszta tylko w 1 ciazy mi urosly na samym poczatku ze dwa rozmiary i koniec, pozniej tylko sflaczaly ;O

a no i sliczne macie brzuszki ;)) wiec czas na galerie ;))

ubrania ciazowe ...podobno w pierwszej ciazy kobieta zaklasda ubrania ciazowe juz na poczatku w drugiej ciazy prubuje chodzic w swoich ubraniach jak najdluzej a w 3 ciazy chodzi w swoich normalnych ubraniach hahhaha ktoras z was juz takie cos na[isala tylko nie wiem ktora ;))
\
 
Ostatnia edycja:
MARZENKO ŁaŁ . Ty to wiesz ze w ciąży jesteś! Zreszta koleżanki tez maja sie czym pochwalić . Ja na razie nic i jak będzie jak za pierwszym razem to nie będzie sie czym dluugo chwalić. Ja miałam cesarke bo musiałam ale i tak chciałam . 4 tego dnia jak już byłam w domu to sama w nocy wstawalam i małej pupcie myłam. Wole zeby mi rozcieli w znieczuleniu niż mnie rozrywalo na żywca , nie miałam narkozy tylko znieczulenie w kręgosłup wiec miałam wszystko pod kontrola.
Głowa tez mnie bardzo bolała jednego dnia ale to przez to ze sie po znieczuleniu nie powinno głowy unosić ale czopek przeciwbólowy sprawę załatwił ...
Po 1 cesarce to 2 tez cesarka, w internecie tylko czytamy ze to niekoniecznie musi być ale w praktyce to już inaczej. Lekarze musza uważać zeby przy parciu szwy sie nie porozrywaly....
Dwa pierwsze dni tylko lipa bo jest sie raczej uziemionym, ale nie jest to ból tylko ciagniecie szwow i mięśni, kurczenie macicy przy karmieniu - tego to nie lubię, dobrze ze Dzidzia przy cycku jakoś to umila.
No to pierworodki sie dowiedzialyscie trochę detali Powodzenia :-D
 
tusia to ja sie nastraszylam twoim postem czyli ze co jak ja dwa miesiace temu przeszlam pelna plastyke brzucha i mam blizne od biodra do biodra i nowy pępek to znaczy ze ja powinnam miec cc?? jak bd przec to moge pęknąć??:szok:wiecie co wlasnie ci lekarze co mnie w tej ciazy po plastyce widzieli i sie pytali kiedy byla op to jak uslyszeli ze dopiero co i ciaza to nic nie mówili ani nie doradzili czy bd mogla sn rodzic czy w ciazy nie rozejdzie sie blizna ;O wiecie to dosc powazna operacja mialam skore az z pod rzeber sciaana i wycinany nadmiar , a moja blizna siega od biodra do biodra, na necie nie znalazlam takiego fenomenu jak ja co odrazu w ciaze zachodzi ;(
 
Ostatnia edycja:
Kochane jakos nie daje rady pic wody , woda z sokami tez mi nie idzie ..ogólnie należę do osób które mało piją....ale teraz powinnam chociaż ta przepisowa ilośc pic...jest godzina 3.15 u nas po południu a ja dziś wypiłam 1szklanke ..:(co pijecie i jakie ilości ?
 
Dziewczyny które byłyście nacinane przy pierwszym porodzie i źle wspominacie szycie - czy byłyście szyte bez znieczulenia, że tak źle to wspominacie? Ja też byłam nacinana, ale oprócz tego nie urodziłam w całości łożyska więc po porodzie uśpili mnie na chwilkę zrobili łyżeczkowanie macicy i przy okazji mnie zszyli dlatego jak się obudziłam było po sprawie.

Ja też jakoś boję się cesarki i znieczulenia w kręgosłup, ale może to kwestia tego, że człowiek boi się tego czego nie zna i jeszcze nie przeżył.
 
Ja byłam 2 razy nacinana ...nic nie czułam bo byłam jeszcze w znieczuleniu....po porodzie pamietam ze wizyty w toalecie były dość bolesne na początku ...liczę ze tym razem nacięcie nie będzie potrzebne...zapytam sie mojego ginka czy mógłby spróbować odebrać tym razem poród bez nacinania ...ah no i sex po takim nacięciu to boli jak przy pierwszym razie ;)))
 
reklama
Tusia no tak ja przecierz macicy nie mialam przecinanej ależ ja mózg w tej ciazy trace ;DD ufffff:-D

dziewczyny przeczytalam na necie ze na mdlosci pomaga kozieradka te ziola czy jak one sie tam zwa ;DDponoc naprawde trzeba sprobpwac zeby uwiezyc ;))

schauma ja w pierwszej ciazy mialam naciecie i zszywanie z moja ci*** bylo jeszcze ok ale z synkiem peklam byl duzy i mial glowke duzo i bary szerokie , pekłam i tak mnie pozsszywali ze mialam na jesien robic plastyke pochwy to juz nawet zalecenia ginów ktorzy mnie ogladali no ale jestem w ciazy eh ;DD
 
Do góry