reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
bo sirota jestem i nie wiem jak wklejać zdjęcia ;(
matołek jestem taki :D
w jakąś galerie mi to weszło szukać :D
chyba ze dacie mi instrukcje jak się tu wkleja zdjęcia z telefonu .. żeby po Bożym świecie nie szukać
 
Majka dzisiaj mieliśmy ze znajomymi na kulig pod Łódź jechać... No i cóż... Niewypalilo przez tą brejeee:(
Co do ciuszkow to też stwierdziłam ze nie chcę różowego, bez przesady wszystko różowe mieć.
 
Kitki, Majka ja też mam lekki problem z różem... Bardziej podobają mi się ubranka dla chłopców, są takie zróżnicowane a dla dziewczynek biało różowe albo szaro różowe... Zamówiłam żółte body dla odmiany i beżowe śpioszki w chmurki ale to takie pojedyncze wyjątki
 
no właśnie ja nie wiem czy ci producenci to tak tylko szablonowo .... jak to się mówi co za dużo to niezdrowo ... ale kurde jest problem z tymi kolorami ... no i żeby coś fajnego wyhaczyć to samo dla chłopców .... wszędobylski niebieski .... Albo ja jakaś wybredna jestem :p .
 
Martita dzięki :) w takim razie ja tez nie będę nic wkładać :)

dziewczyny no co wy, jest tyle kolorowych ubranek dla dziewczynek - oczoplasu mozna dostać :) ostatnio oglądałam w next, george, matalan, gap i wcale ubranka nie są szablonowe, szare, miętowe, liliowe, bezowe - właśnie różowych wcale nie ma duzo :)
 
reklama
Do góry