reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Tak klaczek 10 grudnia skonczylam 21 lat az sama nie moge w to uwiezyc bo czuje sie na duzo wiecej byc moze przez to ze juz swoje przeszlam ;)
 
reklama
Kitki ty dobra jestes hehe ale jakby maż mi powiedział ze nie zje tego to tez by obiad wyładował s koszu :p
Mi mój tez nie daje teraz auta ale ze niby martwi sie bo ślizgo ;P
 
Ciekawe tylko o co sie bardziej martwia o nas czy o auta ;)
Alunia - moj tez mnie ochoczo na zakupy wysyla bo mowi ze przeciez on z auta wypakuje i wniesie. A z koszyka na tasme i do bagaznika to same potuptaja :D
Ja tam juz zmadrzalam, chce jescto trzeba na zakupy jechac. Jak nie to moze lapac pingwiny w lodowce;)
Ostatnio pojechal ale co sie namarudzil ze tlok ze tyle ludzi itd
 
Kitki uuuuu, to byłabym wściekła gdyby mój mi tak obiadem wzgardzil :szok: nawet sobie nie wyobrażam, ze mialby mi się tak odezwać...

bluelovi to między nami jest równiutkie 5 lat różnicy bo ja w grudniu 26 skończyłam :) Ty tak chciałaś rodzinę wcześnie założyć? siostra męża zaplanowała dziecko w wieku 18 lat, pamiętam jak obie chodzilysmy do szkoły, to bylo rok przed maturą, a ona się o dzidzię starala.. :)

robię właśnie dzidziusiowe zakupy :) już kupiłam prześcieradła do łóżeczka, ochraniacze na materac, sterylizator do butelek i właśnie oglądam wanienki :)
 
Kitki uuuuu, to byłabym wściekła gdyby mój mi tak obiadem wzgardzil :szok: nawet sobie nie wyobrażam, ze mialby mi się tak odezwać...

bluelovi to między nami jest równiutkie 5 lat różnicy bo ja w grudniu 26 skończyłam :) Ty tak chciałaś rodzinę wcześnie założyć? siostra męża zaplanowała dziecko w wieku 18 lat, pamiętam jak obie chodzilysmy do szkoły, to bylo rok przed maturą, a ona się o dzidzię starala.. :)

robię właśnie dzidziusiowe zakupy :) już kupiłam prześcieradła do łóżeczka, ochraniacze na materac, sterylizator do butelek i właśnie oglądam wanienki :)
Jesli moge polecic to nie kupuj z termometrem bo odpadaja jak sie wody wleje.
 
W domu przy mężu nie mogę nic podnieść cięższego, na zakupy żeby jechac tez mi każe czekać na siebie. Czasami to czuje sie jak niepelnosprawna przy nim ;)

Poszliśmy po córkę do przedszkola z sankami bo i u nas troche napadalo śniegu po poludniu. Ale miała frajdę :) jutro jak się śnieg utrzyma to juz jej obiecalismy gorke i zjeżdżanie na sankach :)
 
reklama
majka dziękuję bardzo :* właśnie sporo widzę takich z naklejonym termometrem, ale donrze wiedzieć, ze to nie warte uwagi :)

Martita nie nastawiam się na nic, będzie co ma być :) jak będę mogła i nie będzie problemów, ze ja lub mały byśmy się męczyli to oczywiście piersią, ale jeśli będzie to utrapieniem, a wiem ze baaaardzo często karmienie wcale nie wygląda tak różowo to bez żalu zostawię pierś na rzecz mm :) nic na siłę moim zdaniem :) dlatego już kupiłam podstawowy zestaw butelek z aventu i sterylizator dzisiaj, jeszcze kupię laktator i w razie jakbym miała problemy z kp to będę przygotowana. bo mam w głowie taki czarny scenariusz, że mały płacze z głodu, a ja nie mogę go nakarmic... więc wolę mieć te podstawowe rzeczy w razie w.
 
Do góry