reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hey. Ja po wyplacie, wiec tez kilka rzeczy kupilsm: pizame, nowy szlafrok, wkladki laktacyjne, pieluchy tetrowe. jutro kupie posciel, tylko m o zdanie zapytam ( juz i tak znam jego zdanie, ze pewno brzydka ale mam to gdzies, hehe)
Ja raczej nastawiam sie na karmienie butelka, tylko nie wiem jaki rozmiar tych butelek kupic? Chyba wezme 260 ml
Sterylizator mam w pl, musze tesciowa poprosic i zrobienie paczki i zamowie kuriera.

A ja jutro rano do pracy a po poludniu na imprezke do pabu. Fakt ze bezalkoholowo, ale spotkanie z kolezankami zawsze mile. po ostatnim takim wyskoku zaszlam w ciążę, hehe. ale wtedy to z trudem pamietam jak do domu wróciłam ;-)
 
reklama
Aniabuu - no ladnie ladnie tak balowac;)
Ja butelki raczej znow z tt ale te mniejsze bo latwiej bedzie z podzialka. Po kilku miesiacach kupie wieksze a w machych wymienie smoczki i bede wykorzystywac do soczkow itd. Ostatnio sie to sprawdzilo wiec zrobie podobnie
 
Widzicie wasi mężowie nie chcą wam auta dać, a mój dziś wysłał mnie przez pół miasta najpierw po skierowanie, potem po receptę i na końcu do apteki po te zastrzyki clexane bo musi brać na tą złamaną kostkę :)
 
Kitki on już zaprawiony w bojach bo kilka razy aplikował sobie te zastrzyki z powodu różnych dolegliwości. Czasami jakiś siniak mu wyjdzie ale przeważnie tylko czerwona kropeczka w miejscu wkucia. Ale nie wiem czy możecie się porównywać bo on ma bardzo dużo tłuszczyku na brzuchu :-D
 
Ja 13 marca skończę 30 lat, a termin mam na 29 marca więc teoretycznie nie wyrobię się z dwójką przed 30, a jak będzie praktycznie to życie pokaże :biggrin2:

Kasiunia piękne imię wybrałaś dla córeczki :wink:
 
Kitki taki sam plan butelkowy mam jak ty. Po córci zostawiłam wszystkie butelki ale w sumie nie wiem po co bo i tak nowe trzeba kupić. Chyba z sentymentu...
 
A co tu taka cisza od rana w sobotę? Wszyscy śpią? Od razu widać, że weekend.
Ja wpadłam na chwilkę życzyć powodzenia dla naszej Miladdyy, bo to jej wielki dzień:)
 
reklama
Ojejjj :) Miladyyy wszystkiego najlepszego dla Was, dużo szczęścia i miłości!!! :) :*

u nas 8 rano, mężuś juz poleciał pracować do domku, a ja jeszcze leżę w łóżku.. :)
 
Do góry