reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

U mnie mama jest bardzo religijna -taki młodszy moherowy beret ;) więc założe się, ze u niej będzie albo - to ślub wczesneij, albo no jak to bez ślubu. Innej reakcji się nie spodziewam, zreszta to jest mistrzyni pesymizmu, więc jak myślisz, ze gorzej być już nie może, ona zawsze znajdzie problem w każdym rozwiązaniu :wściekła/y: no, ale to w końcu matka i kocham ją, ale czasami mam ochotę potrząsnąć ją :) więc nic prócz marudzenia i narzekania raczej nie usłyszę.
 
reklama
Beata trzymam kciuki!! :-)
ja zazywam Pregnacare Max, sama kupilam bo z położną zobaczę sie za 2 tygodnie dopiero.

gawa dziękuję, nie wiedzialam o cynamonie :-)
teraz juz jestes po poznym sniadanku wiec jest lepiej?

Martita a co zazwyczaj pijasz do sniadania?
ja nie mialam zylakow.

Tusia a no tak jak piszesz, mamy zawsze maja dla nas gotowy scenariusz i czasem okazuja swoj zawod gdy cos w naszym zyciu nie idzie po ich mysli. grunt, ze jest swietna babcią :-)
dzięki za rade, a myślisz ze na odwrót tez moge robic? tzn rano leki a popoludniu herbatka?

mam w domu pokrzywe, zurawine, rumianek, skrzyp - moge je pic??
 
Tusia dziękuję kochana za linka! :-* poczytam w domu :-)

Miladyy a to hyba kazda mama ma swoje wady :-D moja jest kochana, ale tez ma swoje za uszami, czasamk jest taka marudna, płacząca...
 
Martita ja też temu zaufałam, skóra jest po nim super mięciutka i przyjemna :-)
Miladyyy po obejrzeniu reklamy Palmers też byłam gotowa to zakupić ale postanowiłam zaczerpnąć informacji no i kupiłam rosssmanowski produkt za ok 12 zł. Póki co nawet nie przytyłam ( skoro ciągle mam mdłości i wymiotuje kilka razy dziennie) więc trudno mówić że dała anty rozstępowo. Ale przynajmniej mam pewność że nie zaszkodzi
 
Ostatnia edycja:
Milka pije wodę ;-) teraz nawet kawę juz przestalam bo mi nie smakuje.

Moja mama sie ucieszyla, tylko obawia sie jak sobie poradzimy bo jak Jula chodzila pierwszy rok do przedszkola to baaardzo chorowala a my we dwoje pracowaliśmy, ja pracuje w takim miejscu ze dni wolne są niemile widziane i nieźle sie nagimnastykowalismy żeby dać rade z opieka.
 
Pytam o żylaki bo mi po pierwszej ciąży został jeden dość widoczny żylak w okolicach kolana plus sporo malych zmian na nogach, do teraz odkładałam zajecie sie tym operacyjnie na później, jak dowiedziałam sie o ciąży to pomyślałam ze teraz to juz i tak po porodzie dopiero. Gorzej ze dwa dni temu wypatrzyłam ze ten mój żylak wygląda znacznie gorzej niż jeszcze tydzień temu, tzn powiększył sie i nie ukrywam że dość mocno mnie to martwi tym bardziej ze to dopiero 8 tydzień ciąży a gdzie do końca...
 
Beata, trzymam kciuki, a o której masz wizytę? Daj znać szybko jak poszło . Ja właśnie tez przeciagam z wizyta zeby pójść jak już serducho będzie mozna słyszeć. Jak ja dotrwam?!?
Ja uważam ze najlepiej sie smarowac naturalnymi olejkami niż jakimiś sztucznymi oszustami naciagajacymi pieniądze . Albo masło shea nie miałam okazji spotkać. No niby te z rossmana babydream są raczej z naturalnych ale od takiego olejku bardziej naturalne nie mogą być. Olejek ze słodkich migdalow jest żadki wiec bardzo wydajny - nie jest strasznie drogi i dużo dobrego sie naczytalam.
Taka staroswiecka mama to w tych czasach trochę gips;-)
 
reklama
Tusia a jak w Grecji wygląda podejscie do kobiety w ciąży od strony medycznej? Bardziej jak w Polsce czy UK?
mi się strasznie marzy wyjazd do Grecji, nigdy nie bylam ale tam jest pieknie:-)
 
Do góry