reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Tusia moge spytać czemu mama nie będzie skakać pod sufit?
no właśnie wiem, ze jak tylko mdłości mnie dopadna to będę na nie wyklinac, ale ciekawosc... i chcialabym sie tak na 100% poczuc w ciąży :-D
 
reklama
Dziewczyny, tak jak radziłyście zrobię jeszcze raz badania, a dodatkowa żurawina mnie nie zabije :-D
Jeśli chcecie porady na temat kosmetyków do pielęgnacji ciała (i nie tylko) to ja polecam stronę Sroka o....: Kosmetyki na rozstępy
Tam są analizy chyba wszystkich ogólnodostępnych kosmetyków pod względem ich składów wraz z komentarzem. Nie jeden kosmetyk wybrałam dzięki tej stronie i jestem super zadowolona, moja siostra (po trzydziestce) wyleczyła się nawet z cery trądzikowej dzięki temu, że zweryfikowała co kupuje a nie za ile :-)
Polecam
 
dziewczyny pijecie teraz w ciąży zieloną herbatę?
ja uwielbiam zieloną i moim nawykiem codziennym bylo wypijanie kubka rano do sniadania, ale wyczytalam, ze zielona herbata utrudnia przyswajanie kwasu foliowego i zrezygnowałam z niej. wiecie cos o tym moze?
 
Dziewczyny jutro rano mam pierwsze USG. Trzymajcie kciuki, oby już biło serduszko :-) To będzie 6 tydz. i 3 dzień ciąży.

Mi lekarz przepisał (jako witaminy) Pregna Plus (w tym jest również kwas foliowy).
 
Milka z zielona trzeba uważać , dodatkowo powoduje skurcze podobnie jak np cynamon czy powszechnie występujący w owocowych herbatkach hibiskus . O działaniu cynamonu miałam nieprzyjemność przekonać sie w poprzedniej ciąży .
Dzisiaj byłam na badaniach . w przychodni na czczo mdlilo mnie Że ho ho ! Wróciłam spacerkiem zeby nie męczyć sie w tramwaju. U mnie mdłości sa sporadyczne , pierwszy raz na czczo ale to dlatego ze nigdy nie jestem na czczo bo śniadanie jem natychmiast po wstaniu :D
 
Tusia w sumie to rzeczywiście masz rację, ciągle to robiłam i wiele innych rzeczy, ale teraz zwracam na to uwagę, bo chyba podświadomie chciałabym mieć tydzień dla siebie, leżeć do góry brzuchem i nie kiwnac palcem, a tu... samo sie nie odkurzy chociaż wczoraj tak sie umęczyłam, ze rozważam zakup jeżdżącego odkurzacza ;) a mimo tego, ze mam urlop (pracuję w szkole) to niestety w drugiej pracy go nie mam, i zawracają mi dupę telefonami, człowiek myśli czy nic się nie stało i się stresuje. Efekt będzie taki, ze zapewne z dodatkowej będę musiala zrezygnować szybciej niż myślałam
 
Milka ja nie pije prawie wcale herbaty to nie wiem.

Kurczaczek dzieki chyba sprobuje tego specyfiku z Rossmanna.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, tak jak radziłyście zrobię jeszcze raz badania, a dodatkowa żurawina mnie nie zabije :-D
Jeśli chcecie porady na temat kosmetyków do pielęgnacji ciała (i nie tylko) to ja polecam stronę Sroka o....: Kosmetyki na rozstępy
Tam są analizy chyba wszystkich ogólnodostępnych kosmetyków pod względem ich składów wraz z komentarzem. Nie jeden kosmetyk wybrałam dzięki tej stronie i jestem super zadowolona, moja siostra (po trzydziestce) wyleczyła się nawet z cery trądzikowej dzięki temu, że zweryfikowała co kupuje a nie za ile :-)



Polecam


O kurcze dzięki za stronkę, właśnie zobaczyłam co zawiera reklamowany Palmers na którego chciałam zapolować, chyba jednak zastanowię się nad rosmanowym produktem, chociaż działanie przeciwrozstępowe chyba nie działa
 
reklama
Na pierwsza ciążę to sie prawie co poplakala nie z radości oczywiście bo ja w Grecji mieszkam i ze tak daleko będzie miała a wogole to mój facet to rozwodnik z 4 dzieci a MAMY to zawsze dla swoich dzieci chcą czegoś lepszego. W marcu byłam w ciąży to powiedziała znoowu w ciąży ? Sama ma dzieci po roku :crazy: . Choć babcia jest pierwsza klasa i siedzi u mnie i po pól roku to jej reakcje maja wiele do życzenia .wypomnialam jej to pare razy wiec może będzie lepiej ale pewnie będzie oczy wywracac. Ona by chciała najlepiej żebyśmy wszyscy w jej miescince mieszkali.
A tak wogole to mnie na straty z moim bratem spisali bo 35 lat i bez dziecka ...pewnie nie może , tak mówili za plecami a tu proszę znooowu w ciazy:-D
Milka bierz folik popołudniu a herbatke rano
 
Do góry