reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ania ..dokładnie tak samo mam..jak sie ruszam,chodZe to nie boli ..ale jak leżę i mam sie przewrócić na drugi bok to czuje ten ból ...alunia jak juz lekarz powie co i jak to daj znać;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A dla mnie jakos ten trzeci trymestr jest jak do tej pory najlepszy, może dlatego ze niedawno się zaczal ;) nic mnie nie boli, nie mam praktycznie zadnych dolegliwości, za to dużo energii. Oby jak najdłużej taki stan :)
 
Marzenka sama jestem ciekawa bo od początku były dwa łożyska potem niby jedno a teraz juz nie widać. Wiec sama jestem ciekawa jak te moje chłopaki beda wyglądać ;) ja zbliżam sie do trzeciego trymestru i energii nie mam, chęci mam i nic po za tym wszystko mnie boli a jak nie boli to i tak musze lezec ;)
 
Bluelovi mam nadzieję, że wszystko jest ok. Wszystkie czekamy na wieści od Ciebie.

Dziewczyny a ja dziś zamiast do pracy jechać to leżę cały dzień w łóżku. Od kilku dni tak mi serce mocno bije. Puls wtedy mam powyżej 100. Jak nie problem z ciśnieniem to teraz z pulsem. Czytałam właśnie na necie, że w ciazy to normalne.... hmmmm i tak się boję. Dla mnie najgorszy trymestr. :-(
 
Hey hey!
Blulovie trzymam kciuki!
Ja po pracy, ale planuje jeszcze ogarnac dom. Ja niby dipiero 26 tc a czuje sie jak slon, bezuch coraz wiekszy, ledwo chodze. A do pracy jeszcze 10 tygodni i macierzynski.
 
Bluelovi- czekam i ja na wieści. Bądź dobrej myśli!!!

Dziewczyny - w którym miejscu Was kopią maluchy? Moja panna cały czas kopie wyłącznie bardzo nisko,wręcz na wysokości spojenia łonowego. Mam nadzieję,że obróci się gdy przyjdzie na to pora...
 
reklama
Jestem juz w domu bolace cos na wardze okazalo sie zylakiem :/ a pozatym to odczucie mokra to bardzo rozwodnione uplawy. Usg wykazuje ze maly wazy 1392 gramy:errr:wszystko fajnie tylko kosc udowa ma dwa tygodnie dluzsza od brzuszka ;/ nue wiem czy mam sie denerwowac :errr:
 
Do góry