reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Martita to super kupilam 62/68 a ty pewnie ten mniejszy rozmiar ?? :) moj wojtek mial duza glowke (38cm)jak sie urodzil i nie zmiescil sie w czapke zimowa kupowalam wtedy polskiej firmy obwod 36 :baffled: bo pamietam ze cora w takiej plywala bo miala glowke 33 :) jjak bylam w h&m to ta czapeczka 50/56 wydawala mi sie zamala ;)

Klaudyna no ja na ostatniej wizycie dostalam juz skierowanie na ta glukoze i musze ja zrobic tak zeby wyniki byly przed nast. Wizyta 16 grudnia wiec pewnie na poczatku grudnia zrobie :) wyniki to najgorsze czego nie lubie w ciazy ;)
 
hej :)
dajcie znac po wizytach :)
milka no to super teraz najlepsze czyli urządzanie tego domku :)
ja jak pisałam glukozę już miałam ale też sobie myślę że może lepiej byłoby zrobić trochę później bo ja dopiero się rozkręcam hehhehe :)

ta 8nieszczęsna przestała mnie boleć na szczęście za to teraz mam dziąsła poharatane że cokolwiek zjem to cała buzia mnie piecze
a co do bóli i twardnień to u mnie ustało, ten magnez pewnie pomaga :)
 
Martita no pewnie.... mamy mała sypialni i niewidze nas w piątkę ;)
Sama nie zaśnie w pokoju prędzej my klęcząc przy łożku a jak juz usnie to w nocy sie przebudzi płacze i przychodzi do nas. Dlatego tak myślimy czy sie nie przenieś na dół z sypialnia i jej pokojem bedzie miała drzwi obok naszych moze bedzie inaczej. No juz sama niewiem :/
 
Renia piszesz o magnezie, u mnie zaczynają się nocne kurcze łydek więc pewnie aspargin będę musiała zacząć brać, w pierwszej ciąży to samo było.
 
Ania u nas nie ma problemu żeby corka zasnela u siebie, ale w nocy sie przebudza i ktores z nas wola i albo pójdzie dalej spać w swoim lóżko albo prosi żeby spać z nami, a ja jestem tak zaspana ze jej ulegam. Próbuje tłumaczyć ze jak się dzidziuś urodzi to nie damy rady spać wszyscy razem ale to niewiele zmienia :-(
 
Renia a to ty juz po glukozie :-D

dziewczyny u nas też cieżko z nockami, mała sama nie zaśnie trzeba poczekaż aż zaśnie, czasami trwa to prawie godzinę, w nocy jak już pisałam też się budzi i trzeba do niej iśc i albo zaśnie i mogę wracać do sypialni ale najczęśniej nie zasypia od razu i śpię z nią w jej pokoju, jest za mała żeby jej wytłumaczyć, że jak się urodzi maleństwo to będzie musiała zasypiac sama, więc po prostu musimy poczekać i zobaczymy jak to będzie za kilka miesięcy, jedne co to chcę ją przełożyć do większego łóżka na początku roku, może wtedy będzie jakoś inaczej z nockami, zobaczymy :-)
 
reklama
Klaudyna moj wojtus dostal takie lozko autko jak mial bodajze 14 miesiecy i uwielbia w nim spac ja sie w nim z nim klade i on zasypia to ja wstaje i wychodze do nas do pokoju ;) jest tak fajnie zabudowane ze z zadnej strony nie wypadl by :) 160/70 a cora swoje dostala przed drugimi uridzinami takie z wrozka 140/70 z szuflada i barierka i tez zadowolona :)


Martita juz sie nie moge tego malego łebka doczekac ;))

Wam tez tak szybko ciaza leci ?? Kurde ja zaraz zaczynam 24 tydzien , mam 17 tygodni do terminu i maksymalnie 18 tygodni do porodu bo u nas tydzien po wywoluja ;) jejku zadna ciaza mi tak szybko nie przeszla :))
 
Do góry