reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi nie mam pojecia, może za tydzień się dowiem bo mam wizytę u mojej gin po 6 tygodniach przerwy.

Renia a jak to poznalas na usg??

Moja corka dopiero zasnela, nie mogla biedulka spać bo taka byla nakręcona - jutro świętujemy jej urodziny z częścią rodziny, u nas zawsze trzy imprezy urodzinowe :-) Musze przed pojechać odebrać tort, ciekawa jestem jaki wyszedł, maja być na nim Minionki bo Jula je uwielbia.
 
reklama
Miałam nie panikować w tej ciąży ale chyba sie nie da. Juz sobie cos wkręcam, bo od dwóch dni nie czuje ruchów dzidziola, a jeszcze wczoraj miałam bardzo stresujący dzień i wydaje mi się ze to może miało jakiś wpływ...
 
Martita myślę, że jeżeli do jutra nie poczujesz ruchów to powinnaś to skontrolować chociażby dla własnego spokoju. Nikt nie ma prawa omówić Ci badania jeżeli masz podstawy do niepokoju.
 
No Martita po amatorsku oczywiście :D jest tam jedno takie zdj moje z przedostatniej wizyty co dzidzia jest taka mala a dookoła niej taka wielka czarna przestrzeń i jak z waszymi porownywalam to tak mi się rzuciło w oczy no ale nie wiem :) jak chce ci się to luknij tam w wizyty bo teraz na tel jestem to nie pokaże :)
 
Antus nie chciałabym wyjść na wariatke, to jest tak wczesny etap ze nie wiem na ile te ruchy powinny by regularne. TYm bardziej, ze ja ruchy czułam do tej pory slabo, chyba przez lozysko na przedniej scianie, może dzidziol się odkrecil i teraz kopie mnie z drugiej strony a ja po prostu nie czuje... Z corka nie miałam tego problemu, ruchy czułam wcześnie a na tym etapie to już spokojnie były wyczuwalne pod reka a teraz zupełnie cos innego.
 
Może do jutra poczujesz.. jak nie to się zastanowisz czy jechac. Może sobie tyle śpi? Ja w ruchu to się tak nie skupiam ale jak leżę to ostatnio juz niemal za każdym razem daje kopniaki ale to dopiero od kilku dni tak regularnie a wcześniej to tez tak w jeden dzień coś tam czułam w drugi nie...
 
Renia faktycznie, to u mnie na zdjęciach jakas malutka ta macica.
Ja wlasnie od jakiego czasu czułam ruchy codziennie wiec dlatego trochę mnie to martwi.

Poczekam do jutra i zobaczę czy cos poczuje, pewnie tak, tylko panikuje niepotrzebnie.
 
reklama
Moj porod

18.02.2014 byl dziwny dzien bo porodu nie czulam ale mialam mnóstwo energi i checi do gotowania i sprzatania. Zrobilam mezowi obiad na nastepny dzien, fasolke po bretonsku i ciasto, sosprzatalam dom, a wieczorem zrobilam sobie odprezajaca kapiel. Z racji tego, ze od dluzszego czasu nie mialam maszynki do golenia w reku postanowilam nie czekac na porod i sie ogolic bo ile to mozna chodzic z futrem na nogach i ...
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7

19.02.2014r o godzinie 5:20 rano obudzilam sie z dziwnym uczuciem w gardle, poszlam do lazienki bo myslalam, ze bede wymiotowac ale przeszlo, usiadlam na toalecie i poczulam jak siknely mi troszke wody plodowe i mysle sobie Wow zaczyna sie
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==

Poszlam na dol, zrobilam kawe i kanapki,kilka minut pozniej zaczely sie skurcze. Maz przed 7 wstal do pracy a ja mu mowie, ze dzis ma wolne bo ja rodze
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7

zadzwonil do szpitala, a tam powiedzieli zeby przyjechac pokazac podpaske bo chca zobaczyc jak wygladaja wody. Pokechalismy o 8 a ja juz mialam skurcze co 5min i rozwarcie na 4cm wiec juz do domu mnie nie puscili. Dostalam pokoj, pilke i worek sako. O 13 mialam pelne rozwarcie i zaczelam przec, o 15 okazalo sie, ze Olek sie zablokowal w kanale rodnym ale ze dobrze parlam dali mi jeszcze godzinna szanse zebym go sama urodzila. Polozna stwierdzila, ze maly nie wychodzi bo moge miec pelny pechez wiec postanowila wlozyc mi cewnik ale sie nie udalo, przyszla kolejna i zalozyla ale bez skutku. Niestety maly dalej zablokowany. Postanowili uzyc proznociagu
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
Nie wiem kiedy w moim pokoju roilo sie od lekarzy, maz naliczyl 12osob
OvoEGDAt0IlHOw4cKEDQ8mDAgAOw==
Ja juz mialam takie bole, ze myslalam, ze zaraz umre na tym lozku. Cewnik zakladane po raz kolejny i za cholere nie wiem po co go wogole wyciagali
wQEADs=
wlozenie proznociagu cholernie bolalo, po 2 skurczach wyciagneli malego. Zszywali mnie godzine. Pozniej dostalam Olusia i juz
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Okazalo sie, ze Olek mial ponad 4 kg i nic dziwnego, ze sie zablokowal.
Powiem wam jeszcze ze ja jestem panikara straszna a podczas porodu bylam oaza spokoju, nie wiem czy to ze strachu czy tak dzialaja hormony.
 
Do góry