reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Jej dziewczyny też dziś z bólem głowy wstałam, w południe wzięłam paracetamol i na chwilę przeszło, byliśmy na długim spacerze żeby się dotlenić ale jak wróciliśmy to tabletka puściła :/ Dobrze że obiad z wczoraj został :D
sweetka pewnie magnezu ci brakuje, powiedz lekarzowi, możesz m.in migdały jeść, banany, kakao (prawdziwe)...
możesz też spróbować trochę nogi pogimnastykować, mnie np bolą nogi jak nie ćwiczę ale to już raczej z krążeniem mam problem
 
Dziś dla odmiany męczy mnie suchy kaszel i aż odbkaszlu boli mnie głowa...
Także dziś też cały dzień w łóżku razem z córką, bo ją też przeziębienie złapało :-\
A mąż korzysta i leży z nami cały dzień w łóżku :-)
Jeśli chodzi o nocne wstawianie to raz albo dwa razy wstaje do toalety i mam tak jak kitki ja obudzę się ok 5:00 to już nie mogę zasnąć...

Tęskni mi się już za dworem, także jutro wybieram się na długi spacer :-)
 
dziewczynki a was też "ciągnie" brzuch? tak czasem wzdłuż pachwin, czasem na wysokości spojenia łonowego oraz za pępkiem? U mnie jest dzień że nic nie czuję, a raz tak mnie wzięło że zgięłam się w pół. Domyślam się że to więzadła są na ten ból jakieś metody?

P.S. Dwie ostatnie noce jak się układałam CHYBA czułam ruchy, takie jakby łaskotanie piórkiem, czy to możliwe w tym tygodniu?
 
No to widzę, że z bólem głowy nie jestem sama dzisiaj :) napiłam się małej kawki i tak jakby ból zelżał... ewidentnie ból na tle ciśnieniowym.

I też jak niektóre z Was leżę dzisiaj cały dzień w łóżku, ale to tylko z czystego lenistwa :)
 
reklama
Do góry