reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ten femibion co piszecie to chyba classic bo on faktycznie kosztuje cos kolo 30 zl, ja mam femibion 2 od drugiego trymestru i te tabletki niestety w normalnej aptece kosztują juz cos kolo 50 zl.

Sylwia a co Twój lekarz mówi na te mdłości?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lekarz mówi, że to minie - ja mu na to: wiem, za 6 miesięcy. Powiedział, że wcześniej.

Tabletki, które brałam na mdłości to metoclopramidum. Witamin na razie nie biorę, nawet zęby myję rzadko i krótko, wszystko przez mdłości.
 
Sylwia ja te tabletki bralam na problemy z żołądkiem. Zmniejszaja wydzielanie kwasu zoladkowego. Poza tym to silny lek. A probowalas herbate z imbirem, mleko, banany, migdaly. Moze chwile ulgi przyniosa. Ja zeby tez myje błyskawicznie bo mam odruch wymiotny. W pierwszej ciazy to przez miesiac szczoteczka bez pasty.

Ten Femibion mam Nan 1, dla kobiet w pierwszym trymestrze. Moze nastepne sa drozsze, co nie zmienia faktu ze przez internet sa tansze. Maz kupowal tran- w aptece stacjonarnej doz byl 10 zl taniej niz jak bym zamowila go na doz.pl i tam tylko odebrala.
 
Witam wszystkie kwietniowe mamy :)

Ja mam termin na 28/04 (tak mi powiedział dr internet) taki termin z USG poznam dopiero jutro. Ale już nie mogę się doczekać :)

PS podpowie mi któraś jak dodać takie ładne suwaki z wiekiem poprzednich dzieci?
 
Ostatnia edycja:
schauma gratuluję :) zmienię tylko na razie wchodzę i w ogóle nie mam opcji "edytuj" może jakiś błąd mają na forum
Dużo tych chłopców coś czuję że część z nich się pozamienia na dziewczynki jeszcze :-D Ciekawe jak u mnie, chciałam dziewczynkę ale już się tak przyzwyczaiłam do myśli o chłopcu że teraz to nie wiem co by było :-D
AgniesiaBe witamy :)
 
Renia, ja już się tak przyzwyczaiłam w myślach do drugiej dziewczynki, że jestem wręcz zawiedziona :-D ale i tak uwierzę dopiero jak urodzę :)

Bluelovi, intuicja jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodła więc myślałam, że to pierwszy raz będzie... a jednak nie :)
 
reklama
ojej schauma gratuluję chlopca! :)

jak ja juz bym chciala wiedziec co tam się chowa :)

dziewczyny widzialyscie filmik "miracle of life"? jesli nie to polecam, mozna znalezc na youtube :) obejrzalam rano z mężem i bardzo sie nam spodobal :)
 
Do góry