reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Tyśka dziękuję za informacje! :-) nie wiedziałam, że mogą być aż takie różnice w cenie.

Ania ja jeszcze pracuję. W listopadzie chcę iść na l4. Szczerze mówiąc chciałam już wcześniej ale mnie księgowa nastraszyła, że kobiety w ciąży na l4 już tak wcześnie mają ciągłe kontrole.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja zaczęłam pracę jak już byłam w ciąży, planuję do Świąt BN pociągnąć :)

Lunka, tam w Słonecznej ogólnie większość leków jest dużo tańsza, więc jak się wybierzesz to nie przeraź się wielkością kolejki :)
 
Lunka na allegro sa apteki internetowe gdzie jest dużo taniej, ja za Femibion zaplacilam z wysylka 34 zl a u mnie w aptece 52 zl.

Ja jestem na L4 od 7 Tc i do tej pory nie miałam żadnej kontroli.
 
Kitki i aniabuuu fajnie, że wizyty udane

SzczęsliwaAga
u mnie w pierwszej ciąży zaczął pojawiać się brzuch koło 18tc. a widoczny dla otoczenia był dopiero po 22tc. w luźniejszych bluzkach to jeszcze w 7mc nie wszyscy zauważali mój brzuszek. A później przez te 2 miesiące wystrzelił szybciutko.

renia1321
ja też już skupiam się i sprawdzam leżąc na plecach, czy maluszek już daje znaki mamusi. Nic jeszcze nie poczułam, ale u mnie to chyba za wcześnie ;-)

ania1982 gratuluję poznania płci

milka u mnie zakupy z mężem często kończą się kłótnią, także staramy się robić zakupy ubraniowe oddzielnie :-p

ania12344
ja już 2 miesiące odpoczywam i nie wyobrażam sobie inaczej, chociaż w pierwszej ciąży pracowałam do 7mc

Jeżeli chodzi seks to mąż nie narzeka ;-)


Pisałyście o witaminach w ciąży, ja biorę femibion i u mnie w aptece kosztuje 30zł, następne opakowanie kupię już dla kobiet od II trymestru ciekawe czy nie jest droższy.

Ja dziś byłam rano na badaniach, bo w czwartek wizyta u gin:-D

Ostatnio u mnie tyle się dzieje... pisałam wcześniej, że będziemy remontować dom, który dostaliśmy od rodziców męża. Ale plany się zmieniły i 1,5 tygodnia temu znaleźliśmy fajny dom 17km od naszego miasteczka, byliśmy go obejrzeć i wczoraj podpisaliśmy umowę wstępną kupna domu.... Dom po teściach sprzedajemy (mamy już kupca) dobierzemy trochę kredytu i kupimy dom który nie wymaga żadnego remontu, trzeba tylko odświeżyć ściany. Mam trochę trochę mieszane uczucia, musieliśmy szybko podjąć decyzję a nigdy nie mieszkałam na wsi:szok: i córcia pewnie będzie musiała zmienić szkołę, a dopiero co zaczęła pierwszą klasę...
Mam nadzieję, że wszystko się poukłada :tak:
 
Hej dziewczyny, ja już nie wyrabiam :-( Jestem w 14 tygodniu, a mdłości nic nie przechodzą. Leżę tylko bo co wstanę to słabo mi, kręci mi się w głowie. Jak długo to może potrwać? Boję się że już do końca będzie mnie tak męczyć. Nie mogę normalnie funkcjonować.
 
Brałam tabletki, ale krótko bo bardzo dziwnie się po nich czułam tzn jakieś kołatanie serca, nie mogłam spać i odstawiłam. Najbardziej się boję że tak już będzie do końca. Ja cały czas leżę, nic nie mogę zrobić bo jestem taka bezsilna i słaba. Mdłości mogę opanować tylko na leżąco. Jak wracam z łazienki po prysznicu to ledwo idę i zaraz się kładę. Po wizycie u lekarza wracam w samochodzie na leżąco. Nie mogę się z tym pogodzić, przecież ciąża nie choroba.
 
Sylwia ja biore prevomit. Dopiero kilka dni po 1 tabletce i czuje sie lepiej. Nie wiem co ty wcześniej bralas ale mozw sprobuj te. Ciaza to nie choroba, wiadomo, ale zachodza tak wielkie zmiany w organizmie, a każdy reaguje inaczej. Trzymaj sie. Jeszcze troszke.
Co do tabletek to biore Femibion i zamawiam na doz.pl. i odbieram w aptece. Tak jest taniej. Chyba mniej niz 30 zl placilam.
 
Ja tabletki zamawiam na doz.pl tez wychodzą 10zl taniej ;) z Mdłościami tez jeszcze sie mecze ale myśle Sylwia ze do 16tyg przejdzie, oby, tak przynajmniej miałam w pierwszej ciąży.
 
reklama
Ależ ja jestem zacofana. Tańsze leki można kupić przez internet i w niektórych aptekach a ja ciągle płaciłam jak za zboże kupując w mojej osiedlowej.

Czy macie drętwienie języka? Ja od kilku godzin muszę ciągle coś pić bo mam uczucie że język mam zdrętwiały i tak jakby zimny. Hm dziwne to jest , będę musiała zapytać ginekologa na wizycie.
 
Do góry