reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziewczyny czy w ciazy Wam tez wyszedl taki okropny cellulit? Ja tak mialam w 1 ciazy teraz nie inaczej.

Klaczek ja mam zaparcia praktycznie od poczatku kiedy dowiedzialam sie o ciazy :-(

Mi tez wyszeld! A ja to przeceiz jakoas w 7tyg jestem dopiero!! Masacra!
Ja w 1szej ciazy nic nie mialam nawet rozstepow na brzuszku.
Jednak wagi po 1szej ciazy nie zgubilam zupelnie I ta druga ciaze zaczynam z nadwaga prawie 8kg!!! wiec juz wczoraj dostalam lekkiej zalamki przed lustrem jak zoabczylam ten cellulit...poplakalam sie zachowujac sie jak egoistka ze bede gruba zupelnie zapominajac ze we mnie rosnie moje dziecko. Chyba hormony mi szaleja bo logika znowu poszla w las...

Wogole to teraz od zeszlego tygodnia mam typowe poranne nudnosci ktore lekko zanikaja pod wieczor. Chociaz tyle pocieszenia bo w 1szej ciazy trzymalo mnie dzien I noc przez 3tyg.
Dzisiaj rano postanowilam juz przy lozku wczoraj przygotowalam sobie owoce I zjadlam jeszcze nim z lozka wstalam zeby nie na gloda bo potem lece do malej I sama jem zbyt pozno bo najpierw ja musze obsluzyc wiec moze dlatego mnie tak lapaalo I tak trzymalo. Lekko roznice widze jak zjadlam wczesniej zaraz po przebudzeniu ale tak mnie glowa boli...


Lunka co to za boxy?

Ja po poniedziałkowej wizycie mam L4 na 2 tygodnie, niby się wybyczę, ale siedzenie nad wc jakoś słabo relaksuje. Biorę torecan, ale już prawie nie działa... marzę o 2 trymestrze... 13 tygodniu nadchodź!!!!!!

Na wizycie byłam z tatusiem, ależ miał wzruszenie jak zobaczył bijące serduszko na ekranie :) Moja torbliel się zmniejszyła -idzie w dobrym kierunku. Mimo wymiotów przytyłam kg :baffled: nie wiem jak to możliwe :baffled:

Gratuluje ze torbiel zanika! To na prawde wspaniala wiadomosc!!!
TO musialo byc wspaniale zobaczy taka malenka kruszunke ... :)
Ach sama nie moge sie doczekac mojego 1szego usg.


Zrobiłam moj test na płeć dzidzi :)i wyszedł na chłopca...zrobiłam go z czystej ciekawości jak niby ten test działa ..i dla zabawy...ciekawe teraz czy sie potwierdzi:)moj maż sie ucieszył ..ale odrazu mu powiedziałam ze nie jest on miarodajny w 100%;)fajnie byłoby już poznać płeć..:)i oczekiwać synka albo córeczki:)

My z mezem tez juz chcemy znac tym razem plec dzieciatka przed porodem I oczekiwac synka albo coreczki. Ja mam taka nadzieje na kolejna coreczke a maz z kolei na synka...
Marzenka czy to ty pisalas o tym ze twoje dzieciaczki dzielily pokoj jak byly mniejsze?

Przepraszam jak to nie ty. ktoras pisala o tym I za zpaytalam w jakim wieku byly te dzieciaczki. Na drugi dzien nie odczytalam I przez prawie 5dni potem nie mogalm odnalez odpowiedzi.. mimo ze cofnelam sie az do 16wrzesnia. .
Tak czy inaczej pozdrawiam :)


Dzień dobry Dziewczyny :)

chciałabym do Was dołączyć :) Dwa lata temu taka grupa umiliła mi czekania na mojego potworka i teraz sądzę, że będzie mi raźniej z Wami :)

Kilka słów o sobie: Mam na imię Marta , mam 26 lat i mieszkam na podkarpaciu:) prowadzę własną działalność dosyć sezonową i akurat termin na 16.04 wbił się w sam raz, bo od czerwca mam ogrom pracy :)
Mam dwuletniego szkraba - Mikołajka. Tamtą ciąże przechodziłam wyśmienicie oprócz twardnień brzuszka, które zdażały się nagminnie po 28 tygodni ciąży i nieraz napędzały mi strachu, urodziłam przez CC 10 dni po terminie, bardzo NIE z własnej woli ! Byłam nastawiona na poród jak najbardziej naturalny, ale los chciał inaczej...Mały owinął się pępowiną i pewnej nocy po badaniu ktg w szpitalu zarządzono cięcie. Zniosłam to źle, długo nie byłam sprawna, psychicznie też dołek. Teraz znowu nastawiam się na poród drogami natury i muszę znaleźć wspracie u ginekologa i położnej, bo będzie to poród zwiększonego ryzyka w związku z przebytym cięciem. Oczywiście nie będę się upierać przy niesprzyjających wiatrach. Bardzo chcę urodzić sn więc musi się udać !

Witam Was wszystkie !

Witam nowa mamusie.
Wiem co onzacza dochodzenia po cesarce...
Ja tym razem ani mysle probowac nawet wiem ze mi nie pozwola. Moja coreczka bedzie miala 2latak jak ja bede miec termin wiec u mnie to znacznie wczesniej jak u ciebie Tobie natomiast zycze ze jezeli tak chcesz I beda ku temu mozliwosci oby sie tobie udalo! to musi byc wspaniale uczucie moc urodzic dziecko samej...
pozdrowienia I powodzenia!!

Pozdrawiam wszystkie mamusie na forum!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A propo czestego usg to ja tez mialam dosc czesto I to doslownie przy kazdej wizycie. U mnie trzeba bylo sprwdzac lozysko regularnie.
 
naivelybelieve, marciosz - witamy w naszym zacnym gronie :-)

Lunka bardzo piękne i wyraźne zdjęcie córeczki, super, aż miło popatrzeć :rofl2:

Annika, jaka duża już ta Twoja dzidzia, umieść zdjęcie z USG jeśli możesz, żebyśmy mogły popodziwiać :-)
 
Mi tez wyszeld! A ja to przeceiz jakoas w 7tyg jestem dopiero!! Masacra!
Ja w 1szej ciazy nic nie mialam nawet rozstepow na brzuszku.
Jednak wagi po 1szej ciazy nie zgubilam zupelnie I ta druga ciaze zaczynam z nadwaga prawie 8kg!!! wiec juz wczoraj dostalam lekkiej zalamki przed lustrem jak zoabczylam ten cellulit...poplakalam sie zachowujac sie jak egoistka ze bede gruba zupelnie zapominajac ze we mnie rosnie moje dziecko. Chyba hormony mi szaleja bo logika znowu poszla w las...

A ja myślałam, że tylko ja mam wysyp cellulitu. Przed ciążą było coś tam widać jak mocno ścisnęłam skórę, a teraz nie mogę patrzeć na pupę bo wzgórków i pagórków więcej niz kiedykolwiek widziałam :D
Nie ma co płakać :) Po ciązy za ćwiczenia się wziąć.

A właśnie. Czy któraś z Was ćwiczy w trakcie ciąży? Jeśli tak to co?
 
Marciosz witamy :-)

Miladyyy a może to woda zatrzymuje się w organizmie? U mnie na pewno tak jest...

Annika gratulacje :-)

Aluniawdz i ja cwicze, nie przerwałam cwiczen jak dowiedziałam się o ciąży jedynie cwicze dużo mniej intensywnie.
 
Etka to czekanie na didzie jest teraz najdłużej mijającym czasem :(moje dzieci miały wspólny pokój przez 6lat i razem spały teraz mimo iż maja swoje pokoje to nie potrafią spać sobno..nadal śpią razem ..nie stresuje ich i nie mowię zeby spali w swoich pokojach w końcu przez prawie całe swoje życie spali razem a zanim urodziła sie córcia to synek spał z nami w sypialni wiec od urodzenia przyzwyczajony jest ze nie śpi sam...synek ma teraz 10,5 a córcia 7,5:)
 
reklama
U mnie tez wszystkie dolegliwości minęły:)nie czuje sie na ciąże poza tym ze bardziej okrągła w tali i biuście jestem...chyba wraca mi powoli ochota na sex...ale maż jakiś taki niepewny jest bo nie wie czy z moimi zmiennymi nastrojami może sie zbliżyć do mnie;)mowi ze po głowie boi sie dostać:) :)Oh od początku ciąży budzę sie co noc i nie moge odrazu zasnąć...ogólnie jest już super 2trymestr jupi jupi:)
 
Do góry