reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Nailevybelieve witamy napisz cos wiecej o sobie :-)

kasiagaw zdrowka dla corki.
Moja corka chorowala caly pierwszy rok, dawalam jej rozne specyfiki ale nic nie pomoglo. Teraz jest troche lepiej ale w czerwcu miala wyciety 3 migdal wiec to na pewno mialo wplyw.
 
reklama
Żeby tego było mało, to jeszcze wczoraj zjadłam jakąś zapiekankę i do dziś mnie męczy. Myślicie, że coś na biegunkę mogę sobie strzelić, czy raczej przemęczyć się i poczekać aż samo przejdzie?

Pozdrawiam Was wszystkie i mam nadzieję, że jakoś już teraz uda mi się zaglądać.

:*:)[/QUOTE]
Kasia na biegunkę podobno dobrze jest wypić coli i zjeść cos słonego, paluszki lub krakersy. I dużo pij. Nie martwiłąbym się biegunką, niedłgo będą zaparcia:-D
 
Dziewczyny czy w ciazy Wam tez wyszedl taki okropny cellulit? Ja tak mialam w 1 ciazy teraz nie inaczej.

Klaczek ja mam zaparcia praktycznie od poczatku kiedy dowiedzialam sie o ciazy :-(
 
Ostatnia edycja:
Kasia mi też ostatnio coś zaszkodziło i miałam biegunkę jednak przeczekałam to. Piłam dużo i tyle .Na codzień niestety mam zaparcia :/

Martita u mnie nie ma jeszcze na szczęście cellulitu ale niedługo mnie dopadnie bo mam takie skłonności. Mam za to takie dziwne, widoczne żyłki na nogach. Muszę powiedzieć lekarzowi o tym bo moja mama i babcia mają sporo żylaków.

Renia czy przy wpisywaniu do tabeli nowych dziewczyny możesz zmienić mój termin ? Po wczorajszej wizycie wyliczył mi na 01.04
Zamówiłam dziś Brzusioboxa i Bonbonbaby :-D cieszę się jak dziecko i nie mogę się doczekać co w nich będzie.
 
Martita ja również po pierwszej ciąży nie mogłam się uporać z cellulitem:sorry: Teraz jeszcze nie jest źle, ale myślę że jak przytyję to się zacznie. Zamierzam kupić krem antycellulitowy i smarować sie od ll trymestru.

Chcę kupić pozytywkę z taka delikatną melodią i puszczać maleństwu, podobno po porodzie dziecko pamięta taką melodię i jest to malucha uspokajające...
 
Lunka co to za boxy?

Ja po poniedziałkowej wizycie mam L4 na 2 tygodnie, niby się wybyczę, ale siedzenie nad wc jakoś słabo relaksuje. Biorę torecan, ale już prawie nie działa... marzę o 2 trymestrze... 13 tygodniu nadchodź!!!!!!

Na wizycie byłam z tatusiem, ależ miał wzruszenie jak zobaczył bijące serduszko na ekranie :) Moja torbliel się zmniejszyła -idzie w dobrym kierunku. Mimo wymiotów przytyłam kg :baffled: nie wiem jak to możliwe :baffled:
 
Lunka musiałąm wpisać w google co to za gadżety zamówiłaś. Pierwszy raz nich słyszę:-)

Na zaparcia dziewczyny polecam pić siemię lniane. Ja się przyzwyczaiłam i piję codziennie. Łagodzi też róźne dolegliwości żołądkowe.
 
To są pudełeczka w których co miesiąc otrzymujemy coś dla dzidziusia i mamusi. Chyba ok 5 produktów. Dokładnie nie wiem co to będzie bo to pierwsze.:-) Do sierpnia zamawiałam takie dwa kosmetyczne ale teraz mam gdzieś kosmetyki i wolę dla maleństwa :-)

Klaczek właśnie słyszałam, że siemię jest dobre na zaparcia ale przy moich mdłościach boję się że szybko pobiegłabym do toalety.
 
reklama
Zrobiłam moj test na płeć dzidzi :)i wyszedł na chłopca...zrobiłam go z czystej ciekawości jak niby ten test działa ..i dla zabawy...ciekawe teraz czy sie potwierdzi:)moj maż sie ucieszył ..ale odrazu mu powiedziałam ze nie jest on miarodajny w 100%;)fajnie byłoby już poznać płeć..:)i oczekiwać synka albo córeczki:)
 
Do góry