reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Widzę, że u nas teraz szaleją hormony. Ja wczoraj czułam się rewelacyjnie, posprzątałam, byłam z kociakami na spacerze i ogólnie aż śpiewać mi się chciało. Ale dziś... :-( myślę czy dam radę z dzidzią, boję się porodu (niepotrzebnie tyle już o tym czytałam) no i w sobotę ostatecznie jedziemy do moich rodziców powiedzieć że będą dziadkami więc dodatkowy stres.

Mam do Was pytanie, byłam dziś u lekarza prowadzącego z wynikami usg i kazał mi znowu robić badania krwi te co na początku choć tamte miałam dobre. Trzeba te badania robić tak często?
 
reklama
Ja coś weny na pisanie nie mam ostatnio. Wczoraj byłam na USG genetycznym - krótka relacja w wątku wizytowym.
Też mam wahania nastrojów i gorszy humor, mdłości znowu powróciły ale nie są przynajmniej tak silne jak na początku. Lekarka mówiła, że jak na razie maluch wygląda na dziewczynkę bo nic nie wystaje, ale mówi, że to bardzo wcześnie więc nie mam się tym sugerować. Bardzo bym się cieszyła z drugiej dziewczynki ale chłopiec do parki też byłby fajny :) przeczucie mi mówi że jednak będzie chłopak. Czas pokaże...

Renia jakbyś mój termin przy okazji zmieniła na 29.03 bo taki ostatecznie ustaliłyśmy.
 
Ostatnia edycja:
Lunka tak badania w ciąży powtarza się co miesiąc.
Marzenka zdecydowanie bym nie zabierała dzieci na poród, wolałabym im tego oszczędzić, będziesz cierpieć a one mogą się tego przestraszyć..
 
Chyba u chłopców łatwiej jest określić płeć na tym etapie, jak już widzą że chłopiec to już zazwyczaj tak zostaje a u dziewczynek no to coś potem może się okazać że jeszcze "wyrosło" :D
 
Renia nawet nie strasz, że coś może jeszcze urosnąć bo już mojej malutkiej kupiłam kilka różowych ciuszków ;-) ale wiem wiem to jeszcze nie na 100% więc gdyby jednak był chłopczyk to nie będziemy mu robić zdjęć w różowych ubrankach bo jeszcze by się obraził gdy będzie starszy :-)
 
Schauma - super że z dzidzią wszystko OK. Wrzuć zdjęcia USG, jeśli możesz.

Lunka - podziwiam cię że tak długo wytrzymałaś i nie mówiliście jeszcze rodzicom o ciąży, ja swoim powiedziałam od razu, jak tylko się dowiedziałam :zawstydzona/y:
 
Ja też jak na razie usg miałam na każdej wizycie
Nie szczepię się na nic
Naively witaj :-)
Marzenka gdzie kupiłaś ten test?
Marciosz witaj :-)
Ja w pierwszej ciąży się nie smarowalam a wyszedł mi tylko jeden mały rozstępy :-D teraz chyba będę kupie coś w Rossmann bo brzuch mam większy:-D
Alunia ja nie ćwiczę ciąża była zagrożona, biorę luteine więc u mnie ćwiczenia zakazane
Martita ja tez duzo płaczę i się wsciekam
Przepraszam że długo mnie nie było, czasu brak, jestem u kuzynki, córcia szaleje z jej synkiem ja odpoczywam, czuje się nadal średnio, mdłości mam rano i wieczorem, czasami wymiotuje, smak okropny nie mija, czasami mi niedobrze ehh no kiedyś to minie chyba:-D
Brzuch rośnie postaram się wrzucić dzisiaj zdjęcie, ruchów jeszcze nie czuję ;-)
 
Beata nie ma co podziwiać :-)
Nie powiedziałam bo nie jesteśmy małżeństwem a moi rodzice są zdecydowanie za religijnii. Na razie wiedzą jedni dziadkowie - rodzice tatusia.
 
Do mnie też wraca już moja energia życiowa, której ostatnio miałam deficyt. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to ćwiczę jogę, zupełnie zaprzestałam biegania, po prostu nie mam na to siły.

Też mało pozytywnie patrzę na zabieranie dzieci na porodówkę, nie ważne w jakim wieku. Mężczyźni sobie nie radzą , a co dopiero dzieci, nigdy nie można być przekonanym, że będzie to poród łatwy i bez komplikacji, no i dorosłemu się ciężko przygotować do tych chwil a co dopiero dzieciom.

Martita, ja też miewam gorsze nastroje, ale rozmawiam ze sobą i staram się dbać o swoją kondycję psychiczną bo jest bardzo ważna dla zdrowia.

Fasolka dlaczego nie chcesz rodzić naturalnie? Ja bardzo tego chcę !
 
reklama
Widzę że bluelovi też poznała już płeć super :)
Schauma czy jak będę uzupełniać listę to dopisać u ciebie dziewczynkę czy jeszcze się wstrzymać? :happy: Zmienić potem zawsze można.
W ogóle to witam nowe dziewczyny bo mi umknęło :sorry: lepiej późno niż wcale
 
Do góry