reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
LUnka nie stresuj sie ..każde dziecko rośnie w swoim tempie..najważniejsze ze serduszko bije..dzieci rodzą sie jedne większe a drugie mniejsze...napewno wszystko jest dobrze..masz możliwość zdobycia info o jakimś dobrym poleconym lekarzu?
 
Dziś mi nie powiedział ile maleństwo ma. W tamtym tygodniu miało 4cm a dzisiaj nie wiem. Ale zastanawiam się czemu nie zrobił dopochwowo, przez brzuch było bardzo niewyraźne
 
LUnka właśnie wyczytałam ze dziecko w 11tyg ciąży może mieć 4cm albo nawet 9 lub 10..napewno wszystko jest dobrze z twoim maleństwem..rozbiezność jest rożna
 
Lunka nie stresuj się to tak jak u mnie, też mi nie zrobił , jeden dzień tylko różnicy u nas w terminie z om. Nie wiem po co mnie umawiał bo tak myślałam, ale on się tam sugerował wcześniej tym że na ostatnim usg mu wyszła ciąża 2 czy 3 dni starsza a miał rozpiskę przed sobą bo mi pokazywał że się robi między 11,5 a 12,6- czy jakoś tak i chyba dlatego mnie umówił ale ja przynajmniej robię u jednego lekarza wszystko i nie płacę dodatkowo za to że mnie za wcześnie umówił... A z synem w ogóle robiłam po 13tyg bo ciężko było o termin i też się wszystko dało wyliczyć
Bafinka trzymam kciuki bardzo mocno! Musi być dobrze.
Fasolkaszparagowa ja też w De mieszkam, mój synek też poszedł do przedszkola bez znajomości języka wtedy to nawet po pl słabo mówił i niestety miał zastój przez to w mowie bo my w domu do niego tak, w przedszkolu znowu tak ale poradził sobie, lubi chodzić a z mową w końcu też ruszył do przodu :-)
 
Bafinka ..wydaje mi sie ze skoro Beata wysoka to rokuje bardzo dobrze..trzymam kciuki za twojego okruszka..życzę mu duzo siły i niech szybko dogania swoich rówieśników..buziaczki
 
Marzenka dziękuję za informacje, to bardzo duża różnica. Jeden maluszek od drugiego może być dwa razy większy. Więc mój na szczęście jest w normie :-)

Renia właśnie przeczytałam Twój wpis i trochę mi ułożyło, że faktycznie tak się zdarza. Choć byłam już nastawiona, że dowiem się wszystkiego.
 
reklama
Do góry