reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marzenka, nie mam psa, ale znajomi mają dwa buldożki i właśnie oczekują pierwszego dziecka i podobno psa nie powinno być w domu kiedy pierwszy raz wracasz dzieciątkiem ze szpitala. Najpierw powinno w domu znaleźć się dziecko i potem należy przyprowadzić psy żeby ona myślały że dziecko należy do stada, a nie że przyszło gdzieś z zewnątrz :)

Agga współczuje pobytu w szpitalu, ale dobrze że z dzidzią ok i że jesteś już w domku, leżałaś na Polnej?
 
reklama
Bafinka trzymam kciuki bardzo, bardzo mocno!!! no zobacz, raczej będziesz majówka :)

dziewczyny, ja dzis wyszlam z pracy po 3 godzinach :( brzuch mnie bolal, tak dziwnie, silnie dosyc, ale żadnych plamien nie ma. bolal bardziej gdy siadalam. wystraszylam sie i teraz leżę w łóżku i jest dobrze. dzwoniłam do położnej, mowi ze jesli brzuch nie jest twardy, nie ma krwawienia i teraz mi lepiej gdy odpoczelam to nic zlego sie nie dzieje i mam dalej odpoczywac i jakby co to dzwonic.
buuuuu :(
 
Hej :)
Ja w pierwszej ciąży tez robiłam tylko usg prenatalne . Teraz nie wiem jak będzie bo jestem w De i nie wiem jakie badania są tutaj w standardzie

Martita dziękuję;) poszlo dobrze, mimo ze Młoda po Niemiecku nie mowi

Kasiunia przezywam , ona się cieszy a ja się poplakalam dziś ;)

Klaudyna 2 kg to wcale nie dużo. Ja tam boje sie ważyć bo i bez ciąży nadwage mam

Drobi każdemu się należy taki relax :D z ciążą napewno do samego konca będzie wszystko ok! Ja w mojej pierwszej ciąży tez byłam od początku na lutenie a w późniejszym czasie na duphastonie

Agga byle do drugiego trymestru . Niech te okropne wymioty idą precz
 
Cześć dziewczyny
Wróciłam od lekarza ale nadal nic nie wiem :-( Czuje, że ten lekarz chce mnie na kasę naciągnąć! Powiedział, że mam przyjść za tydzień bo teraz dziecko nie ma jeszcze 4,5 cm więc nie można przeprowadzić wszystkich pomiarów! :-(
Zrobił mi USG przez brzuch a nie dopochwowo więc faktycznie niewiele było widać.
Chce mi się płakać bo liczyłam, że już coś będę wiedzieć a tak to jedynie czeka mnie za tydzień kolejny wydatek 150zł...
 
Lunka..może idź do innego lekarza?...masz jeszcze przed sobą wiele mc ciąży i ważne jest żebyś miała w tym czasie zaufanie do swojego lekarza...hmmm kurczę jesli jest tak jak mówisz to egoistyczne podejście ..zamiast sie cieszyć swoim stanem to ciagle czujesz niepewność:(
 
Linka gdzies czytałam ze do usg genetycznego dziecko musi miec 4,5 cm wiec chyba Twój lekarz ma racje. A kiedy miałaś ostatni okres?? Bo masz termin trzy dni po mnie a suwaczek tak samo Ci pokazuje jak mi??
 
reklama
Marzenka właśnie mam tu pecha do lekarzy. Od niedawna tu mieszkamy więc nie mam.się kogo poradzić odnośnie lekarzy.
Martita mój ginekolog prowadzący wyliczył mi, że to usg mam zrobić między 14 a 17.09 więc się umówiłam. Ostatnią miesiączkę miałam 26.06. Termin z wyliczeń lekarza to 04.04 a z usg 30.03 ale powiedział mi że ten z usg to nie do końca wiarygodny.
 
Do góry