reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dziewczyny chwale sie moim nabytkiem z polskiego sklepu :)uwielbiam te kapciuchy..ciepłe i milusie....naszczescie upał minął i nadszedł czas na skarpety i kapcie po domu;) ImageUploadedByForum BabyBoom1442323051.658639.jpg. Uwielbiam polskie sklepy !:)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1442323051.658639.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1442323051.658639.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 26
reklama
Marzenka, super kapciuszki, takie typowo Polskie :-)

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za te informacje nt. kłucia po bokach, przy szybkim wstawaniu. To forum, a szczególnie rozmowa z Wami, jest naprawdę super, można wielu rzeczy się dowiedzieć, doradzić, a nawet uspokoić się w pewnych sytuacjach :-)

Lunka29 - jeśli możesz, to podeślij mi link o którym napisałaś, w którym są opisane porady jak przygotować kota do nowego członka rodziny, na pewno mi się przyda.

Marzenka, moja kotka również wyczuwa u mnie ciążę. Otóż zawsze, jak się kładę ja lub mój mąż, to od razu przylatuje żeby wejść na brzuch i tak śmiesznie pomasować łapkami. Od jakiegoś czasu nie wchodzi mi już na brzuch jak się kładę. Oczywiście przylatuje do mnie, ale najpierw wącha mój brzuch i odsuwa się, nie wchodzi, tylko kładzie się obok mnie. Niesamowite :-)
A męża normalnie masuje małpeczka jedna ;-)

Ja również martwię się co tam u Tusi. Mam złe przeczucia, skoro tyle czasu się nie odzywa :-(

PS. moja kotka nazywa się Tusia ;-)
 
LUnka właśnie sie doczytałam w galerii usg ze naszej klaudusi dzidziu na 11tyg tez miał 4cm..wiec twój okruszek proporcjonalnie rośnie...nie wiem po co lekarz tak cię fatyguje na kolejne usg..może naprawdę chodzi o pieniądze?:(
 
Dziewczyny teraz coraz częściej nas coś pobolewać i kłuć bo macica coraz bardziej się rozciąga i różne narządy i naczynia krwionośne będzie uciskać. Kłucia itp przy zmianie pozycji to raczej norma, także przy dużej ilości ruchu. Najbardziej niebezpieczne moim zdaniem są bóle naprawdę silne, które nie przechodzą po odpoczynku i położeniu się no i wiadomo te z krwawieniami. Nasze dzieciaczki rosną w siłę, ale pamiętajcie, że są też coraz bezpieczniejsze, z tygodnia na tydzień łożysko coraz bardziej je ochrania. Jeszcze trochę i najbardziej niebezpieczny etap za nami :)
 
Drobi ;)
Tak bylam wczoraj na pierwszej wizycie jestem w 9 tyg. ciazy z dzidzia wszysktko ok za 2 tyg. Mam kolejna wizyte wtedy pan doktor da mi na wszystkie badania skierowanie mialam tylko zrobione usg dopochwowe.zostalam zwazona i zmierzono mi cisnienie no koniec ze strachem ;);)
Pozdrawiam
 
Bafinka szkoda ze masz taka niepewnosc :( kiedy następna wizyta? A ktory masz tydzień według om? Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzykam kciuki!

Lunka a Ty masz jakieś problemy czy po prostu jeszcze nie masz potwierdzenia? Naprawdę dziwny wydaje się ten lekarz. Lunka ale dziecko też nie musi koniecznie takich wymiarow jak podaje książka, bo możebyc po prostu drobne ;) a mieszkasz w Polsce ? Może pocztyaj opinie i lekarzach w Twoim mieście?

Renia długo jesteś w De ? Jagoda ma dopiero dwa i pół roku i po prostu stwierdzilismy z mężem ze lepiej teraz niz jak będzie miec 5 lat ;)

Beata na kota tez są sposoby ale trzeba uważac jak z każdym zwierzem ;)

Marzenka z tymi kotami to cos w tym jest. Jak chodzilam w pierwszej ciąży to jakiego nie spotkałam to sie lasil

Z wszystkie literowki przepraszam ale nie zawsze wylapie ze słownik mi coś zmienił
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry