reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
bluelovi wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy! :* :D

sylwia gratuluję i witamy :)

Martita!! :D ja dzis właśnie na obiad pojechałam do Pizza Hut :D zjadlam więcej niz mężul, opchalam się jam norka bo taka chcice na pizze mialam :D


dziewczyny ja juz po pierwszym usg!!!! :D widzialam dzidzie, mam fotki zeskanowane bo wysylalismy rodzicom, postaram sie wstawic jutro :) dzidzia ma 8t6d wg usg czyli jest idealna co do swojego wieku wg OM :D mierzy 2,16cm a serduszko bije jak szalone :) nóżki zaczynają sie formowac, rączki juz sa na miejscu :) ogólnie moje baby wzbudzilo zachwyt lekarki bo bardzo latwo dalo sie złapać na skan i wogóle wszystko pięknie i zdrowo wygląda :D
szczęśliwa jestem :D mężul siedział zszokowany i uśmiechnięty jak głupek, nie mógł oderwac wzroku od monitora :)
powiedzielismy dzisiaj tesciom, bardzo sie ucieszyli, tesciowa ciagle patrzyla na zdjęcie z usg, bardzo milo zareagowali :) jutro powiem mojej mamie :)
 
dziękuję dziewczyny :)

Beata powoli zaczynam się cieszyć tym stanem bo jako, ze ciąża nas z mężem zaskoczyła i te pierwsze tygodnie to byl bardziej szok, strach, obawy, az wstyd przyznac, ale tez rozczarowanie to teraz zaczynam się właśnie po prostu cieszyć :) a zwłaszcza po dzisiejszym poranku gdy widzialam dzidzie tak wyraźnie :)
 
Milka super :-D ja na obiad miałam pyrki klopsy i sałatkę a przed chwilka zjadłam lody :-D miałam taka ochotę na nie, ja mam wizytę w pon i chyba mi kartę ciąży założy i wyniki krwi będą oby było ok, miłej nocy
 
Gratulacje Milka :)
Ja dziś miałam straszny dzień w pracy, strasznie sie zdenerwowalam a jak wróciłam do domu płakałam z 2 h. Dostałam nagane ze niby za wcześnie poszłam na przerwę. Polka o stopień wyższa ode mnie wręczyła mi to uśmiechem na ustach. Jak jej mówiłam że szłam na przerwę dokładnie tak samo jak kolega powiedziała że system pokazuje coś innego, że nie klikalam na kompie ( moja praca nie tylko na klikanie na kompie polega) . Dziewczyny dawno nikt mnie tak nie wkurzyl, ona nie wie o ciąży i zamierzam to wykorzystać przeciwko Niej. Pipa już od samego rana za mną chodziła ( nawet do wc) i szukała żeby się doczepic.
Przez to wszystko u mnie obiadu nie było...
 
reklama
Mamuski forumowiczki mam do was pytanko. Czy macie tez momenty "trzęsiawki"? Bo od jakiegoś tygodnia dopadaja mnie takie momenty... trzęse się jak galareta, uginaja mi sie nogi i nie wiem co sie dzieje :(
 
Do góry