reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ja mam prenatalne i test Pappa 23 wrzesnia. Co do wagi - moj tesc wazyl 5kg jak sie urodzil, moj maz 4100g, wiec mam nadzieje ze z pokolenia na pokolenie nasza dzidzia bedzie mniejsza:D
Moj maz to sie ze mnie smial jak buszowalam w tych sklepach dzieciecych i mowi: Ciebie to do sklepow z rzeczami kuchennymi i z ciuszkami dzieciecymi nie powinienenm wpuszczac bo na caly dzien mi znikniesz:D
 
reklama
renia no to rzeczywiscie nie zaciekawie ;( teraz chodzisz do innego lekarza?? wody odeszły ci nie spodziewanie?? nie podejrzewałaś pewnie ,że to bd ten dzień ?
ja sie troche dzis zmartwiłam bo zajrzalam w karte ciazy zeby zobaczyc co lekarka wczoraj na wizycie wpisała w karte no i bylo to moje 3 badanie na fotelu , pierwsze i drugie jest zapisane tak samo apropo szyjki 3/0/0 a wczorajsze 2,5/0/0 czyli pol cm szyjka sie skróciła , jakie ssą wasze szyjki na ten moment?? czy moja jest w normie ??
 
Tak teraz chodzę do innego, w ogóle to mieszkam w innym kraju teraz. Prawda jest taka że to był stary lekarz, który powinien już być na emeryturze, zawiodłam się na nim ale większość znajomych kobiet chodziła do niego i nie narzekały, 2 pokolenia- chodziła do niego nawet moja mama w ciąży z całą naszą 3... No kompletnie się nie spodziewałam miałam 1,5msc do terminu i w ogóle nie byłam przygotowana. To były walentynki oglądałam wtedy m jak miłość jak poczułam chluuuuuuuup a Damian urodził się na drugi dzień o 5:10 rano.
 
Też muszę dopytać, badał mnie ostatnio ale powiedział tylko "szyjka też bardzo ładnie" a nie powiedział jaką ma długość

Dżoana zazdroszczę zakupów chociaż sama nie mogę narzekać bo mam też ceny też lepsze niż w Pl i primarka pod nosem ;) Ale na razie czekam czy w ogóle będę coś kupować jak będzie chłopak to mam wszystko wtedy tylko troszkę nowych rzeczy dokupię bardziej dla samej frajdy niż z potrzeby :)
 
Ostatnia edycja:
Bluelovi, gratulacje! życzymy udanego wieczoru :) i kolejnych wspólnych lat w szczęściu!
Cześć Sylwia K.
Ja to w ogóle podziwiam Was dziewczyny z dzieciaczkami, bo sama taka dętka jestem, że nie wiem, czy bym dała radę bawić żywiołowego maluszka:) Moja siostra rodzi pod koniec listopada i będzie to jej drugie dziecko. Pierwsza córcia ma prawie 4 lata i energii tyle, co wulkan. Nie wiem jak ona daje radę he he.
Lunka, weekend szybko zleci, zwłaszcza jeśli masz ze sobą dobrą książkę, albo laptopa. Korzystaj ze spokoju i nabieraj sił.
 
Bluelovi, gratulacje! życzymy udanego wieczoru :) i kolejnych wspólnych lat w szczęściu!
Cześć Sylwia K.
Ja to w ogóle podziwiam Was dziewczyny z dzieciaczkami, bo sama taka dętka jestem, że nie wiem, czy bym dała radę bawić żywiołowego maluszka:) Moja siostra rodzi pod koniec listopada i będzie to jej drugie dziecko. Pierwsza córcia ma prawie 4 lata i energii tyle, co wulkan. Nie wiem jak ona daje radę he he.
Lunka, weekend szybko zleci, zwłaszcza jeśli masz ze sobą dobrą książkę, albo laptopa. Korzystaj ze spokoju i nabieraj sił.

Drobi nie matw sie! Ja tez nie mialam ani stycznosci z takimi maluszkami ani pomyslow na zabawy. Na szczescie z mojego doswiadczenia I obserwacji to moge powiedziec ze nie tylko to samo przyjdzie co I wszystko bedzie nadchodzic etapami! A porownywanie czy patrzenia na inne dzieci z doskoku jak sie nie ma jeszcze swoich to mozna sie przerazic widzac np rozwrzeszczone dziecko w jakiejs tam sytuacji..
Pamietam jak bylam w 5mcu poszlam na zajecia do biblioteki dla kobiet w ciazy I tam byly kobiety w ciazy ktore juz mialy dzieciaczki z soba. Bylam przerazona. myslalam sobie ze ja to chyba tak nie dam rady. Moze nie mam instyktu...itp. Ale samo przyszlo. Wtedy jeszcze duzo za duzo wybiegalalm do przodu z myslalam zanstanawiajac sie na rzeczami ktore jeszcze dlugo byly przede mna. Zupelnie nie potrzebnie bo nie dosc ze dzieci choc szybko to jednak jak jest sie z dzieckiem non stop to wszystko mozna ogarnac ;) w dodatku co swoje to swoje dziecko. Po narodzinach dzieciatka to wszystko sie jakos emocjonalnie uklada w calosc!!!

pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane, ale miałam dziś sen... śniło mi się, że byłam na usg i lekarz do mnie chce Pani poznać płeć, a ja na to z taką pewnością - chłopiec. A lekarz - będzie druga córeczka :p
Ciekawe czy sen się sprawdzi...

Ciekawe Kasiunia. Ja w 1szej ciazy t cialge naprzemiam mi sie snily raz chlopcy a raz dziewczynki I to pdoczas tego samego snu :-D:

Cześć :-)
Dołączam do was.
Wg OM zaczynam 8 tc. Wg lekarza zaczynam 7 tc bo tak wynika z badania które miałam w czwartek. Serduszko już bije :-)
Za niecałe dwa tygodnie kolejna wizyta.
Jestem juz mama. Mam 12,5 mc synka. Jestem aktywna na forum sierpniowek 2014 dlatego tu na razie będę rzadko zaglądać tzn jak czas pozwoli to postaram się być aktywna.
Po czwartkowym badaniu mam niewielkie plamienie. Mam nadzieje że niedługo przejdzie.

Witaj Sylwia! Moja coreczka tez w 2014 sie urodzila.


Tak teraz chodzę do innego, w ogóle to mieszkam w innym kraju teraz. Prawda jest taka że to był stary lekarz, który powinien już być na emeryturze, zawiodłam się na nim ale większość znajomych kobiet chodziła do niego i nie narzekały, 2 pokolenia- chodziła do niego nawet moja mama w ciąży z całą naszą 3... No kompletnie się nie spodziewałam miałam 1,5msc do terminu i w ogóle nie byłam przygotowana. To były walentynki oglądałam wtedy m jak miłość jak poczułam chluuuuuuuup a Damian urodził się na drugi dzień o 5:10 rano.

A w jakim kraju Renia mieszkasz?
Tak pytam bo moze akurat ktos z tak daleka jak ja :-D:rofl2:
 
reklama
Dziewczyny czy mam się obawiać - dzisiaj zdecydowanie lepiej się czuję, nie mam juz takich mdłości i mam więcej siły. To dopiero 7 tydzień więc te objawy powinny mnie dłużej trzymać. No chyba że to tylko tymczasowe. Ale jakoś niepokoję się tym.
 
Do góry