reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi moja córcia też nie była kruszonką 3750. A czesto jest tak, że kolejne dzieci rodzą się większe... czyli teraz czeka mnie 4kg dziecko ;-)
A jak to jest z tymi porodami, teraz chyba jest tak że jeśli miałam pierwszy poród cc to przy drugim mogę wybrać czy cc, czy naturalny??
Jeszcze nie rozmawiałam o tym z moin gin. bo za wcześnie...
 
reklama
Moje dzieciaczki to średniaczki : córa 2700g i 48cm, syn 3400g i 57cm i córa 3450g i 54cm ta najmłodsza, to przenoszona i w dodatku cukrzycę ciężarnych miałam. Teraz też liczę na dziecię maksymalnie do 3,5 kg a jak wyjdzie, to się okaże:)

Po pierwszym cc można rodzić Sn, jeśli nie ma przeciwwskazań i poród będzie przebiegał fizjologicznie. Natomiast po 2 cc nie jest możliwy poród Sn i automatycznie 3 poród, to też cc nawet jeśli ciąża przebiega fizjologicznie.
 
bluelovi - w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy ślubu :-)
Podziwiam Twojego męża, ja z moim na pewno byśmy nie wytrzymali z poznaniem płci dziecka do czasu narodzin.

Lunka - trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala.

Kasiunia - sny częstą śnią się na odwrót do rzeczywistości :-)
 
Hmmm ja nie wiem czego się spodziewać, Damian ważył 2270 ale ile by ważył w terminie? Położna mówiła że do terminu byłby raczej sporym dzieckiem. Mój mąż jest bardzo postawnym mężczyzną i raczej w całej jego rodzinie takie geny...

bluelovi kochana również ode mnie dużo szczęścia i miłości na kolejne wspólne lata dla was :)
 
Ostatnia edycja:
beatko a dziękuje :))wiesz przy pierwszym chielismy wiedziec no bo to bylo takie oczywiste przy drugim bardzo chcialam wiedziec czy bedzie parka ;D a jak juz mamy córice i synka to obojetne hehe i mozemy poczekac do porodu ;) a co tam;)

kasiu tez tak slyszalam ;d moja wredna tesciowa mówiła w drugiej ciazy bedzie znowu dziewucha zobaczysz a byl syn ;)

Reniu dziekuje ;) a powiedz mi wiadomo czemu poród nastąpil szybciej??

annika to fajnie wagowo :DD a przed terminem dzieciaczki ??
 
Ostatnia edycja:
Cześć :-)
Dołączam do was.
Wg OM zaczynam 8 tc. Wg lekarza zaczynam 7 tc bo tak wynika z badania które miałam w czwartek. Serduszko już bije :-)
Za niecałe dwa tygodnie kolejna wizyta.
Jestem juz mama. Mam 12,5 mc synka. Jestem aktywna na forum sierpniowek 2014 dlatego tu na razie będę rzadko zaglądać tzn jak czas pozwoli to postaram się być aktywna.
Po czwartkowym badaniu mam niewielkie plamienie. Mam nadzieje że niedługo przejdzie.
 
Bluelovi ja miałam ryzyko przedwczesnego porodu od 30tyg, miałam bolesna skurcze i skracającą szyjkę, moja świadomość teraz jest większa niż wtedy, lekarz prowadzący wiedział o tym wszystkim bo zaraz do niego poleciałam ale on nic mnie nie nakierował żebym jechała do szpitala- bo tak powinnam zrobić, podaliby mi kroplówkę i sterydy na płuca dla dziecka, on kazał mi tylko się oszczędzać i zażywać magnez no i tak zrobiłam skoro on się za bardzo nie zmartwił to ja też, nie wiedziałam jak to się skończy, myślałam- jestem pod opieką lekarza chyba wie co robi. W 34 tyg odeszły mi wody i wtedy już nic nie dało się zrobić wylądowałam w szpitalu i zaraz rozwinęła się akcja porodowa a Damian musiał jeszcze 3tyg w szpitalu spędzić bo urodził się z zapaleniem płuc wrodzonym- w 7msc płuca dziecka jeszcze nie są ukształtowane... Na szczęście ostatecznie wszystko skończyło się dobrze ale niestety synek dużo przeszedł na samym początku
 
Bluelovi i ode mnie wszystkiego naj!!! Kasiunia ja cala pierwsza ciążę miałam bardzo realistyczne sny, teraz jest tak samo. Tylko ze mi się snia straszne głupoty.Sylwia witamy!
 
reklama
Do góry