reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
To Renia badamy się razem :) będzie raźniej.

Martita wszystkie badania w ciąży, to badania prenatalne. USG genetyczne też jest więc badaniem prenatalnym :)
 
Beatka no własnie nie w tym sensie bo ja mam 168 a mąż ma 177 więc jak pisałam duze to miałam na myśli pulchne ;DD córa miala 3700kg a syn 4200 kg i oboje 57 cm długosci ;D ale wojtek moj to byl taki klops w barkach , głowka 38cm wiec tez spora ;D zastanawiam sie jak go urodziłam ;D a lakarka mówi ze małe nie bedzie to 3 :szok: a mi to sie zawsze marzyła taka dzidzia 3 kg a moje to odrazu w pampersach nr dwa chodzą ;DD i ubrankach 62 hehe ale najwazniejsze ze zdrowe ;)


wlasnie mąż poszedl do cukierni i opycham sie pączkami z budyniem i czekolada ;DD a co hehe m pojechal na poltorej h na ryby a ja dostalam paczki hehe mamy dzis 1 rocznice slubu :-D


ja mam genetyczne 22 i juz sie denerwuje mam nadzieje ze moj bączek cały i zdrowy ale jestem troche smutna ;) bo mąż nie chce mi pozwolic dowiedziec sie plci maluszka , powiedzial ze jemu spodobał sie ten pomysl z czekaniem do porodu ii bedzie to dla nas ciekawe doswiadczenie i mam czekac ;D a ja mówie kochanie a wyprawka a on mowi kupie jak urodzisz a ja mówie ze nie ma takiej opcji , no to mam cobie kupic biało zólta ...a ja obie myssle no tak urodze kurczaka wielkanocnego .. hahah sie usmialam ;) pewnie bd jedyna co nie zna plci maluszka ;D
 
Ostatnia edycja:
zazdroszcze takiej kruszynki ;D jak lezalam z wojtkiem w szpitalu, to lezala kobieta z córeczka i taka była ta dziewczynka malutka ze z becika to jej widac nie było hehe ;D
 
Cześć dziewczyny :-)
Piszecie o tych ogórkach, delicjach i pączkach i aż mnie skręca z zazdrości bo ja mam paskudne, szpitalne jedzenie :p
Ale jeśli będzie dobrze to w poniedziałek albo wtorek mnie wypiszą.
Usg prenatalne mam mieć we wtorek więc nie wiem czy tu mi zrobią czy pójdę na wizytę.
 
lunka biedna cos wiem o szpitalnym ...eh zawsze jak rodze to mi jedzonko dodatkowo ktos przywozi ;D Ciesze sie ze cie wypuszcza wkoncu ;*

pamitam jak mi babcia do szpitala dwie kielbasy takie do krojenia na kanapke przywiozła pyszna jak wojtka urodziłam , myślałam ze pielegniarki to mi zabiorą , bo jak to tak matka karmiaca dobe po porodzie kielbase wcinala haha sie usmiac idzie ja wszytko prawie jadłam z umiarem i bez przesady normalne jedzienie bez zadnych udziwnien
 
reklama
Cześć kochane, ale miałam dziś sen... śniło mi się, że byłam na usg i lekarz do mnie chce Pani poznać płeć, a ja na to z taką pewnością - chłopiec. A lekarz - będzie druga córeczka :p
Ciekawe czy sen się sprawdzi...
 
Do góry