reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marzenka2015 jak ja Ci zazdroszczę możliwości kupowania ciuszków dla malucha w Stanch :) my troszkę tam mieszkalismy i co jak co ale zakupy ciuchowe a szczególnie dla dzieci to cenowa bajka w porównaniu z pl. Moja mała odkupiona do 5 roku życia a ma dopiero 2,5 :) dlatego tez po cichu liczę na dziewczynkę bo wtedy miałabym wszystko po córci :)
 
reklama
My dzis bylismy na zakupach i tez mąż nic mi nie pozwolił kupic dla dzidziusia :-(

Juz tyle dni bylo spokojnie a dzis znów bylo mi cale rano niedoborze, czy to kiedys sie skończy.
 
Hej dziewczyny,
my żyjemy jeszcze ;) tylko jesteśmy tak zmasakrowani wymiotami, że nawet nic nam się nie chce. Dzień zaczynam od godzinę wcześniejszej pobudki, żeby zjeść - i "wydalić". W pracy też latam co 1-2 godziny do wc. Nic mi nie smakuje, jeść muszę, bo z głodu samym kwasem nawet wymiotuję... fujjjjjj.....

Jutro idę na badania krwi, mam nadzieję, ze to sobota i kolejek nie będzie, bo nie wiem jak wytrzymam w kolejce :no::angry:

Czy na połówkowe chodziłyście z mężami? W prawdzie moje za miesiąc, ale tak się zastanawiałam, czy to już czas na mężowych obserwatorów?
 
Dziewczyny:)

Mam na szybko pytanie. Na ostatnim usg pokazalo mi ze jestem w 9t3dz. To bylo 8 wrzesnia. Po rozmowie z lekarzem zglupialam. Chcialam zapisac sie na usg prenatalne. No i mam sie zapisac jak bede miedzy 12t1dz do 13t1dz. Czyli kiedy?
 
Milady jak Twoje ciśnienie??
Ja na każde usg chodzę z mężem, to zalezy od Was.

Kasiagaw usg prenatalne robi sie miedzy 11t0d a 13t6d, musisz sie zapisać w tym terminie.

Wspolczuje Wam, mnie same mdłości wykonczyl
 
Dziewczyny, czy słyszałyście że w ciąży, a przynajmniej w ostatnim trymestrze, nie można brać gorącej kompieli, bo przyspiesza poród?
Mama powiedziała mi dzisiaj coś takiego, a ja uwielbiam gorące kompiele :-/
 
reklama
Do góry