reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hej :) Witam kolejne nowe mamusie, fajnie że dołączacie :)
Beata dobrze to zamieszczę za chwilkę co mam a resztę będę na bieżąco dopisywać.
sylwia jak pisałam ja biorę tabletki, po których mi jest duuuużo lepiej ale one mają w składzie tylko wit z gr B+ trochę jakiś tam cukrów a spojrzałam na skład tych twoich to nie wiem nawet co to jest, więc nie chcę doradzać...
Szkoda że w Pl trzeba za wszystko płacić i to nie małe pieniądze :baffled:
 
reklama
Dziewczyny, jestem , czytam ale nie mam ochoty moimi smutkami mieszać Wam w głowach.
Martita, dzięki za pamięć.
Ja już powoli sie godzę z najgorszym. To niemożliwe zeby w 7 tygodniu i 5 dniu nie było serduszka... A 6 tydzień tez to nie może być bo po 5 dniach od stosunku test z apteki nie pokazalby drugiej kreski, a i beta hcg w 3 tygodniu nie byłaby 6500... Zreszta i tak już nie mam żadnych objawów, ani mdłości, ani sennosci ,ani piersi nie są wrażliwe. Wielkie nic. Wole być przygotowana psychicznie na wtorkową wizytę . Naprawdę nie wierzylam ze może mi sie to przydazyc drugi raz! Teraz to tylko muszę czekać na poronienie lub łyzeczkowanie , wiec co ja mam tu Wam pisać ... Na inne forum ze mną :( :( W dodatku mój ginek nie może mnie przyjąć wcześniej bo ma porody w innej miejscowości a do drugiego nie mam co iść bo nie widział poprzedniego USG, pewnie kazalby mi przyjść znowu za tydzień.
Dziewczyny moje kochane trzymajcie sie dzielnie a nowym mamusiom gratuluje! Jak to w tej pieprzonej Grecji mówią "Szczęśliwych rozwiązań !
 
Drobi Ochota to niestety kawalek ode mnie, ja mieszkam w Rembertowie :-)
Tez siedze na L4 ze względu na mdlosci, zawroty glowy i takie moje male sprawki osobiste...

Klaudyna ciężko masz ze swoja corka jak ona wstaje tak wcześnie...
 
Tusia, czasem organizm lubi płatać figle. Nie rezygnuj jeszcze. Trzymam kciuki.

Ja też jestem na L4, te mdłości są wstrętne. Zjem źle, nie zjem, też źle. W pierwszej ciąży pomagały mi migdały, banany i herbatka z imbirem. Do tego kupiłam takie opaski uciskowe na nadgarstki. Nie wiem, czy to tylko moje wyobrażenie, ale było mi z nimi lepiej, tzn mdłości nie były takie uporczywe.
Renia, a jakie ty tabletki przyjmujesz?
 
Hmmm dziewczyny lista wrzucona ale muszę poprawić bo nie wiem dlaczego spacji mi nie uwzględniło w poście :szok: Ale poprawimy jakoś się dać musi :-)
klaczek moje tabletki- nausema
 
Tusia przepraszam ze pytam....usg pokazało ze serduszko nie bije ?czy to tylko przeczucie?...właśnie drugi raz przeczytałam twój wpis....mam nadzieje ze blednie go odebrałam ....i ze jednak wszystko jest dobrze
 
reklama
Dziewczyny, tak się przestraszyłam tym co napisała Tusia, że zapisałam się na jutro na USG (7:00 rano). Miałam mega szczęście, bo akurat ktoś się wypisał i zwolniło się miejsce.
Miałam robione tylko jedno USG (6 tydzień i 3 dzień ciąży) i po tym czasie nie miałam robionych żadnych badań, także nie wiem czy i jak się rozwija dziecko. Zarodek miał wtedy 5 mm i pulsował, ginekolog powiedział że to przez bijące serduszko, ale ja nie widziałam i nie słyszałam jak ono bije.
Jutro będzie 9 tydzień i 3 dzień ciąży. Mam nadzieję że wszystko będzie OK i uspokoi mnie ta wizyta
 
Do góry