reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Witam nowe mamusie. MILKA dopiero teraz mogę odpisać, ja mam wadę -9,75 oraz -8 i astygmatyzm. Okulista początkowo decyzję zostawił gin. tlumaczac ze i z wiekszymi wadami rodza a ja mam oko slepe ale czyste. później miałam problemy z siatkówka i zalecił cc.
 
Bluelovi :)twój maż tez biega do sklepu po zachcianki ciążowe swojej zony?:)moj tylko sie pyta czy ma do sklepu jechać :)))boi sie chłopina ze go wyślę po cos czego dostać nie będzie mógł :)sam sie ostatnio zapytał czy kupiłam dla siebie wiecej śledzi :))))a jak mu mowię co bym zjadła to aż mu apetyt odbieram :)!..odmienny stan :)
 
Agga rety, sporą masz wadę. ja tez minusy, 2 lata temu bylo -2,5 i -1.75 i astygmatyzm na obu. muszę znowu się wybrac niedlugo.

jejku, dziewczyny ale się źle czuję :( myślałam, ze nie wysiedze w pracy. nie dosc, ze katar to bolal mnie żołądek, brzuch tez mnie bolal i to mnie martwi :( :( spac sie chcialo okropnie. i wogole to piersi przestaly mnie bolec... tak mi zle, martwię się bardzo :(
 
Milka ja tez fatalnie..wracam z pracy i leżę bo jakos wieczorami nie dozycia jestem...nie mam siły wstać...:(a u nas 40st upał dziś :(((dzieci w całym NJ miały pół dnia zajęć ze względu na ten upał...chyba ta pogoda mnie tak na maxa osłabia....
 
Witam kwietniowe mamusie!
Dzisiaj postanowilam dolaczyc do was :)
ja co prawda wg komputera hehehe albo kalendarza to `majowa` powinnam byc ale ze bede miec cc wiec wiec postanowialam do was kwietnioweczki dolaczyc.
Jak samopoczucie u was?
Ja nie wiem jeszcze jak tutaj zrobic sobie podpips w ktyrm tygodniu sie jest itd... wiec to pewnie potem.
Ja dopiero po tescie ciazowym I przed wizyta u lekarza.
Pozdrowiam was serdecznie!
 
Ostatnia edycja:
Hej. Dziewczyny czy któraś bierze takie tabletki na mdłości METOCLOPRAMIDUM? Dzisiaj przepisał mi lekarz. Jednak choć mam straszne mdłości i wymioty to i tak się waham. W końcu to lekarstwo. Proszę napiszcie jeśli któraś z was to bierze lub brała.
Sylwia 1234, jezeli mozesz zniesc to nie bierz! Jezeli sa az tak nieznosne I powoduja ze normalnie nie mozesz zyc to tylko wtedy. Tez jestem tego zdania ze to jednak lekarstwo czyli jakas tam chemia....
pozdrawiam!

Oczka mi sie kleja wiec jednak nie nadrobie waszych wpisow od poczatku.. przepraszam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzoana pozdrow Londyn:)

Kasiunia ja mam wizyty co 3 tygodnie...zdecydowanie chce czesciej...ja ze szpitala wychodzilam po porodzie to mialam juz wage sprzed ciazy...pozniej schudlam jeszcze 3kg...oby i teraz tak bylo:))

Martita beznadzieja te adaptery...mierzylam to u kolezanki...tragedia...lepiej pas pod brzuch....

Aniabuu slyszalam ze 2 trymestr to najlepszy moment na loty...

Drobi witaj:)


Milka odpocznij...mozevto ta zmiana pogody...

Etka witaj;)

A ja dzis gotuje leczo. Wczoraj wszystko kupilam i heja. Bylam w przedszkolu na zebraniu wczoraj. Zosia ma cudowne panie przedszkolanki i az nie chcialo sie wychodzic. Mimo to 300 zl zostawilam na sali bo komitet i pzu i jeszcze wyprawka artystyczna i higieniczba i uwaga ksiazki czyt. pomoce naukowe. Echh dziecko kosztuje. Zeby jeszcze chcialo chodzic...a tu strajk-nie ide do przedszkola. No nie pojdzie-poleci w poniedzialek. Biegusiem:))
 
Do góry