reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Ja miałam dwa USG - w 5 tygodniu gdzie był tylko pęcherzyk i w 8 tygodniu potwierdzenie serducha.

Co do porodu - był przy mnie mąż i miał biedak jedno zadanie-masować plecy. Niestety miałam przy obu nieznośne bóle krzyżowe i to właśnie one mnie rozkladały na łopatki (zazdroszczę kobietom,które mają tylko brzuszne...). Jakby ktoś na kole łamał. Musiał więc chłopina masować,masować i nie przestawać. ;P Pierwszy poród trwał od 2-3.00 do 12.00. Drugi skończył się w 2h ale był o wiele "gorszy" od pierwszego właśnie ze względu na intensywność. Ale jest tak jak mówią wszystkie chyba kobiety- wystarczy zobaczyć kruszynkę żeby o bolu przestać myśleć.
 
Ja miałam dwa usg a to drugie tylko dlatego ze ta stluczke miałam. W ogóle w mojej przychodni to raczej w ciąży są tylko te standardowe cztery usg jak sie nic nie dzieje.
 
Ja miałam 2 razy robione usg w 5 tygodniu i wczoraj w 9 tygodniu. Niestety wizyta kolejna dopiero za miesiąc ale koło 20 września muszę umówić się na prenatalne więc przynajmniej trochę podejrze okruszka :-D
 
Ja też miałam 2 usg w 4t6dc był tylko pęcherzyk i 5t6dc biło już serduszko.
U mnie przy porodzie od samego początku był mąż, byłby do końca ale poród zakończył się cc.
 
Dziewczyny moja córci dostala zaproszenie na urodziny koleżanki z przedszkola na najbliższą sobotę. Pierwszy raz takie oficjalne urodziny, musze jutro kupic jakiś prezent ale nie wiem ile pieniążków przeznaczyć żeby bylo ok. Doradzicie??
 
Moja Lilka idzie we wtorek i planuję kupić coś w okolicy w okolicy 50-60zł... Z pewnością nie chcę przekraczać 100zł. Pomijam fakt, że nie mam pojęcia co kupić bo nie znam tej dziewczynki.. :/
 
reklama
marzenka rety, wspolczuje Ci tych upałów bo na pewni to przez nie jestes dodatkowo oslabiona :( ale moze zaraz cos temperatura spadnie bo jesien idzie.

Etka witamy! :)

Martita dzięki :) :* dziś juz lepiej się czuję i nawet piersi znów bolą ;)

Drobi no właśnie, tak sobie wmawiam ze może to wszystko tak bolalo od żołądka. właśnie w sobotę mam pierwsze usg wiec wtedy się uspokoje :)

Tusia!!!!! może jednak to nie jest jeszcze koniec! nie chcę wzbudzać w Tobie falszywej nadziei, ale różnie sie sprawy toczą, moze jeszcze będzie dobrze!

schauma wszystkiego najlepszego dla corenki! :* :* :) taka radośc bije z Twojego posta, az mi sie cieplo zrobilo :)
 
Do góry