reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Klaudyna może zadzwoń najpierw do lekarza, zobaczysz co Ci doradzi, zawsze rano masz te krwawienia?

Tusia trzymam mocno kciuki :* Wiem, że to oczekiwanie najgorsze, ale będzie dobrze :)

Ja dziewczyny miałam iść na wizytę dopiero za tydzień 15.09, ale chyba spróbuję się dziś zapisać, bo nie czuję się do końca wyleczona po tej grzybicy i nie chcę czekać jeszcze tygodnia. Nadal czuję dyskomfort i dużą ilość wydzieliny, a wiem że lekarka przypisała mi najsłabsze możliwe leki więc może do końca nie zadziałały. A dziś ostatni dzień mojego urlopu rodzicielskiego, od jutra przechodzę na L4. W końcu jakaś kasa normalna będzie.
 
reklama
Tusia bardzo Ci współczuję tego oczekiwania i trzymam kciuki! Musi być dobrze :-)
Ja do lekarza miałam iść dopiero 16.09 ale zapisałam się do innej lekarki na dziś bo pierwszy raz mam plamienie. Co prawda pani z recepcji twierdziła że to nie ma sensu bo mój lekarz jest na urlopie a plamienie w ciąży to rzecz normalna jednak ja wcześniej tego nie miałam. A i jestem ciekawa co u dzidzi bo na ostatniej wizycie nie miałam USG.
Mam lekkie obawy bo od tygodnia nie czuję się jak w ciąży. Te wszystkie dolegliwości mi minęły (oprócz ochoty na przeróżne rzeczy ale w tym nic dziwnego bo czytam ciągle o tych Waszych pysznościach które gotujecie :-) ).
 
Klaudyna- ja bym zadzwoniła do lekarza. Ale z pewnością musisz zareagować i nie czekać.

A ja dziś mam dzień pt "Czy ja w ogóle jestem w ciąży??"
Wątpliwości mnie chwytają ;) Brzuch bardziej tłuszczowy niz ciążowy (fakt,nie mogę się wciągnąć jak jeszcze w sierpniu ale nadal nie mam pewności czy to nie wina jedzenia :p ) , dolegliwości poza bieganiem do toalety brak... I jakoś tak głupio mi gdy ktoś , kto się dowiedział o ciąży mi gratuluję ( czego? Przecież nic nie widać :) ). Gdy ktoś pyta mnie o ciążę ("kiedy rodzisz?", "Co będzie?") to mam wrazenie, że mówimy o abstrakcji. Mam chyba "etap wyparcia" ;)
 
Witajcie:)

U mnie wszystko toczy sie powoli. Od soboty na nic nie mam czasu bo mam chore dziecko w domu. 4 dni przedszkola i juz sie zaczelo...:(

Renia wyslalam Ci pw z danymi do tabelki

Klaudyna napisz co u Ciebie...ja bym chyba jechala do szpitala...

Ja mam dzis wizyte. Napisze wieczorem co i jak.

Czy u Was tez tak wieje? U mnie masakrycznie zimno. Mnie juz gardlo boli i sie smatkam troche ale to pewnie w gratisie od Zoski zlapalam:)
 
Hej. Ja się żegnam. Wczoraj na wizycie, dziecko się zatrzymało w 8 tyg, nie widać tętna. To już druga ciąża obumarła. Nie mam siły. Wszystkiego dobrego, szczęśliwego rozwiązania.
 
Motyl89 tak mi przykro tulę mocno..... :-(
Dziewczyny lista się pisze kto wysyła uzupełniam na bieżąco, a kto jeszcze nie wysłał to przypominam by to zrobić ;-)
 
reklama
Motylku bardzo mi przykro ;(( nawet nie wyobrażam sobie tego bólu ;(

tusia oczywiscie nie miałam nic złego na mysli, nie martw sie bedzie dobrze !:tak:

schauma ja tez ostatnio po wyniku cytologi dostałam globulkki , sama tez czułam ze mnie cos swedzi i za duzo wydzieliny zóltej ;( a nazywały sie clotrimazolum , nie wiem czy silne czy nie a ty jakie mialas??


ps. wgl to mi sie tak pokręciło wizyte myslalam ze mam na 12.09 u mojej ginki a patrze ze przecierz to sobota, no i zeczywiscie spojrzalam na karteczke i mam na piatek 11 ;) to chyba prawda ze w ciazy kobieta ma problemy z pamiecia ;)

dziewczuyny pewnie uznacie mnie za wariatke ale ja juz od 3 dni czuje delikatne ruchy dziecka , no nie moglam uwiezycz luska czulam cos kolo 18 tygodnia , z wojtkiem chyba w 13 a teraz w 11?? czytalam na internecie to pisza ze to niby nie mozliwe inne dziewczyny ze mialy to samo , czy ja wariuje??
 
Do góry