reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi :)możliwe ze po plastyce brzuszka szybciej odczuwasz ruchy...super:)a jak je czujesz?..ja wczoraj cos czułam ale to chyba gazy w jelitach..:)
 
reklama
Motylku...bardzo smutno:(przykro mi ogromnie...trzymaj sie kochana...wiem ze ciezko cokolwiek pisać na pocieszenie w tej sytuacji....naprawdę mi przykro..przesyłam mocne uściski dla ciebie kochana...
 
Klaudynka napisz koniecznie co u ciebie..dalej krwawisz?....jesli udało ci sie dodzwonić do lekarza lub nawet mieć wizytę to daj znac...który to tydz u ciebie?..u mnie już czysto..11tydz....może w czasie wystąpienia ewentualnej miesiączki pojawia sie to krwawienie?...oby szybko minęło...podobno wiele kobiet podkrwawia nawet cała ciąże ..będzie dobrze bo inaczej nie może ..czekam na wieści ..pozdrawiam cieplutko :)
 
Renia ja mam babyboom app..nie widzę opcji wysłania wiadomości..ani wykasowania ewentualnego postu:(nawet na stronie www nie moge sie zalogować bo wyskakuje ze już jestem zalogowana ..moj termin 2 kwiecień...ostatnia miesiączka 27.czerwiec :)
 
Motylku, bardzo mi przykro :( Pamiętam, że pisałaś o tym wysokim TSH, myślę, że 3,75 to jednak wysokie jak na ciążę. Myślę, że powinnaś jak najszybciej przebadać się pod tym kątem u endokrynologa. Poprawić trochę wyniki i następnym razem na pewno się uda. Przytulam Cię mocno!!!

Bluelovi, ja dostałam pimafucin, ale wiem, że to jedne z najsłabszych ze względu na pierwszy trymestr. Trochę się martwię czy ta infekcja nie zaszkodzi małemu kropkowi. Chociaż z Laurą też w piewrszym trymetrze miałam infekcję i wtedy dostałam nystatynę i z malutką wszystko dobrze. Muszę się powstrzymać przed czytaniem w internecie na ten temat.

Klaudyna daj znać co u Ciebie.

marzenka, współczuje upałów. To już wolę tą Arktykę która u nas ostatnio zapanowała, deszcz wiatr i 15 stopni brrrr
 
marzenka ja tez na poczatku myslalam ze to jelita ale to jest zupelnie inne odczucie , takie malutkie musniecia pojedyncze jak sobie leze spokojnie i jestem wyciszona bardzo nisko , no jestem przekonana ze to nie jelita :-Djestem w sszoku, moze znowu taki gigant mi sie urodzi ;)oby nie ;) pewnie myslicie ze zwariowałam ale ja wiem ze to dzidzia no nikt mnie w 3 ciazy nie oszuka ,a niech sie lekarze smieja co tam :-D!


u mnie na obiad dzisiaj ruskie bd ale kupne , z cebulka i barszczyk do tego ;)) mniam , wiecie co ja to sie siesze ze juz jesien sie zaczela , duzo lepiej sie czuje i lubie ten klimat jesienny ;)to lato to juz za gorące było ;D

klaudyna daj znac co u cb ;(

schauma nie czytaj za dużo bo tylko sie nadenerwujesz .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Motyl bardzo mi przykro :-( pomyślałam to samo co Schauma, może warto wybrać sie do endokrynologa przed staraniami.

Schauma nie stresuj się, a od wiedzy w necie to można osiwieć.
 
Do góry